Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Informátoři | The Informers | 2008
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 24.04.2009
CZ premiéra: nestanovena
režie: Gregor Jordan
hrají: Winona Ryder, Brandon Routh, Mickey Rourke, Kim Basinger, Ashley Olsen, Billy Bob Thornton

Informátoři: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Informers je parta zatraceně divných brouků z divného kraje. Kraje hýřivých flitrů a rozpustilých společenských gest zabalených do rockové omáčky. Můžou udělat všechno, co se jim zlíbí, ale přesto i druhá propagační ochutnávka jejich životního stylu působí poněkud sterilně. I Guy Ritchie moc dobře ví, že sex, drogy a rock’n’roll je třeba prodat s grácií, jinak je to sex, drogy a rock’n’roll, který bude všem ukradený (a to není dobře, pokud se snad chcete zeptat). Bohužel, Informers nezajímají a jsou přesně tak nějak… ukradení. Těžko říct, kde se stala chyba, protože obrázky jsou to papírově atraktivní, hudba není sama o sobě nijak prudérní a herecký ansámbl dosahuje téměř maximálních možných kvót pro finanční únosnost na jeden film (mimochodem, Rourke vypadá jako by právě utekl z Oscarů :-). Filmové soukolí se netočí úplně plynule, zadrhává se a škobrtá a vy si možná na konci řeknete „o čem to sakra bylo?“. U proma se dala situace nějak pochopit, u oficiálního traileru už to hlava bere trochu míň.

Informátoři: Necenzurované promo


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Vážně nevím, o čem Informers vlastně budou... a chci to vědět! Chci vědět víc, než se vejde do našeho profilu, a mnohem víc, než dokázal zprostředkovat tříminutový klip, ze kterého v palici utkví snad jen lokny Kim Basinger. Za tímhle promem stojí nějaký vykuk, co se právě vsadil o tři flašky Bohemie, že vyrobí sterilní video i z materiálu narvaného sexem, fetem a září Los Angeles. A i kdyby šlo jen o neoficiální mix z rukou neofciálního střihače (z YouTube nám video už mizí :-), zasloužil by pár ran rákoskou, protože takhle nudné sešlosti se jednoduše neodpouští. Vždyť tu je Mickey, Kim, Billy Bob a spousta spoře oděných slečen, co rády propínají stehna vzhůru k nebesům. A pak jedna rocková kapela, smrad z večírků a letmý letmoučký náznak jakési noirové atmosféry. Dá se z toho yybrat potěcha na tři hvězdy? Já to neumím, třeba budete mít vy sami víc štěstí.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace