Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Hráči se smrtí | Flatliners | 2017
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 29.09.2017
CZ premiéra: 23.11.2017
režie: Niels Arden Oplev
hrají: Ellen Page, Nina Dobrev, Kiefer Sutherland, Diego Luna, Kiersey Clemons

Hráči se smrtí: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Nová doba si žádá nové Hráče se smrtí, což je celkem ironie, protože už první film nebyl nějak extrovní - a z historického hlediska je vnímán spíš jako komerčně vděčná, leč promarněná příležitost se zatraceně hvězdným obsazením. Reboot se rozjíždí v intencích dnešních trendů: Nejdřív tak můžete spekulovat, jestli se nepřekulí v nějakou variaci na origin comicsových superhrdinů, pak ale vykrystalizuje v úplně rutinní hororovo-thrillerové béčko, jemuž hloubku vlastně dávají pouze oči Ellen Page. Jen taková nevýrazná spotřebka, tentokrát alespoň s rychlou upoutávkou.

Hráči se smrtí: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Od traileru nových Hráčů se smrtí jsem chtěl jedinou věc: Kiefera! Čekal jsem na něj dvě a půl minuty a kde nic tu nic (sorry za spoiler...), takže se cítím zklamán, okraden a tak trochu vytočen. Chápu, kampaň si ho asi šetří do dalšího traileru, ehm, podobně jako Epizoda VII Hana Sola. Jenže když si odmyslím návrat "doktorského Jacka Bauera" a soustředím se jen na novou krev, je tu dohromady nula nula nic. Obsazení je dost kostrbaté, oživování starého konceptu netáhne a vizuálně se topíme v nevýrazné béčkařině. No a nakonec je tu stěžejní hororový prvek, který je okoukaný až běda a (jak mi napsal Shushika) vnadí spíš na další díl Nezvratného osudu. Třeba to na omladinu zázračně zafunguje. Já ale vůbec nechápu, proč Niels Arden Oplev (Muži, kteří nenávidí ženy) utápí svůj čas zrovna tady.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace