Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená | Hotel Transylvania 3 | 2018
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 13.07.2018
CZ premiéra: 12.07.2018
režie: Genndy Tartakovsky
hrají: Adam Sandler, Selena Gomez, Andy Samberg, Genndy Tartakovsky

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Popisek ve výrobě... Ale tak proč ne. Hotel Transylvánie je jedna z těch pohodovějších a zábavnějších animovaných sérií a vlastně jedna z posledních věcí Adama Sandlera, na kterou se dá koukat. U trojky evidentně nemůžeme čekat žádné experimenty. I tady dorazí mrtě sympatických bubáků a potvor, kteří budou dělat voloviny, jen se strašidelný hotel vymění za velkou výletní loď. Nastíněný příběh vypadá sice jednoduše, ale ideálně na to, aby animovanému Drákulovi a jeho kámošům dal spoustu příležitostí k tomu, aby se pořádně vyblbli. A víc od tohohle filmu asi nikdo nečeká. Pixar a Disney můžou mít ambice a pokukovat po Oscarech, Hotel Transylvánie chce ale i potřetí jen bavit a být poctivou animovanou groteskou. Za mě je tenhle přístup naprosto v pořádku a vypadá to, že by to mělo fungovat i tentokrát.  

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Hotel Transylvánie mi vždycky přišel ok. Jednička a dvojka patří mezi to lepší, co vypadlo z Adama Sandlera (viz červená na ČSFD), a v rámci spotřebních animáků se jedná o milou jistotu, která moc nešlape vedle. Prostě dostanete rozpustilé blbnutí se slavnými monstry, pár slavných hlasů a nashle za tři roky. A jelikož to už dvakrát fungovalo, blíží se třetí kolo, v němž se podíváme na výletní loď. Sandlerova parta tak chytře mění prostředí, jinak je ale všechno při starém. A pokud to tentokrát zase vyjde, počítejte v roce 2021 se čtyřkou.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace