Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Horns | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie: Alexandre Aja
hrají: Daniel Radcliffe, Juno Temple, Kelli Garner, Max Minghella

Horns: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Rohy jedou. Čím víc je z nich vidět, tím lépe vypadají, a osobně tedy nemám pocit, že tvůrci prozrazují příliš. Adaptaci Hillova románu totiž stále halí rouška vražedného tajemství (samozřejmě jen pro nečtenáře) a vyhlídky tak kazí jen první recenze, které bohužel připravují spíš na zklamání. Kampaň to nicméně moc nebrzdí. A i nová upoutávka Radcliffea vymaňuje z potterovských spárů, který jej svírají čím dál tím volněji. Bude z toho jeho největší pobradavická role? Naděje stále žije, tak doufejme, že ji Aja nezhasí. A nebudeme muset čekat až na Frankensteina s McAvoyem, ve kterém si Radcliffe střihnul slavného poskoka Igora.

Horns: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Obviněn z vraždy, kterou nespáchal. Ve městě, které ho nenávidí. Dokáže najít pravého viníka? A dokáže se zbavit... krucinál, to jsou rohy? Ano, přátelé, Daniel Radcliffe bude potterovskou minulost setřásat v hodně netradičním žánrovém mixu, který dosud rozklíčovali snad jen čtenáři knihy. My ostatní bychom před sebou měli mít nevyzpytatelně ďábelský zážitek, v němž očividně dojde i na spoustu přítulných hadů a Heather Graham s rudou rtěnkou. Dá se něčemu z toho říct ne? Pokud potřebujete do puntíku vědět, za co utrácíte 150 korun, možná právě jen kroutíte hlavou. Já ale sázím čtyři hvězdy a doufám, že z toho ve finále bude co nejosobitější a nejdivnější biják.

Horns: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

...a přijde si pro tebe rohatej! Rodiče, kteří své děti učili číst a snít příběhy Harryho Pottera, teď můžou strašit svoje ratolesti tou samou tváří Daniela Radcliffea. Jeho voice-over o tom, že aby člověk prošel peklem, musí se s tím ohněm pořádně pomazlit, funguje ve videu výborně. Celkově je ovšem teaser adekvátně hutný, atmosféra je i na té malé ploše příjemně pestrá, obsáhne náladu hororově démonickou i skoro-až-teenagersky melancholickou... Samozřejmě že svůj podíl na naší spokojenosti má víra v Alexandra Aju, jenž prostě má řemeslo v malíku, a když mu to sedne, umí děsit jako nikdo jiný. Ale upoutávce to na působivosti rozhodně neubírá.

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace