Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Soví houkání | Hoot | 2006
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 05.05.2006
CZ premiéra: nestanovena
režie: Wil Shriner
hrají: Logan Lerman, Brie Larson, Cody Linley, Max Allman, Tim Blake Nelson, Luke Wilson

Soví houkání: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Možná jste si všimli, kolik povyku se v našich řadách strhlo u příležitosti uvedení první ukázky na soví ochranářskou taškařici zvanou Hoot. A pokud jste u toho nebyli, rád vám podám oficiální report: Z traileru na Hoot citujeme ty nejvymazlenější hlášky na každé kalenici a už dávno si od nás vysloužil připnutí pomyslného kultovního řádu Zlaté sovy. Parta kolem Wila Shrinera se však rozhodla rozmetat naši redakci v základech a pouští se do litého bránicového boje ve druhém kole. A tlačí pedál na zem ještě mnohem větší silou. Ne jeden náraz policejního auta do stromu v pětikilometrové rychlosti, ale už dva nárazy do dvou stromů v pětikilometrové rychlosti! Více vymytých blonďatých teenagerů, více Luka Wilsona, více krokodýlů bafajících na vás z útrob umělohmotných kadibudek. Mnohem více poučných pasáží o výchově sov, větší a žlutější buldozer. A spousta rezignovaně vyhlížejících opeřenců, posedávajících na stromech či plazících se z podzemních nor. Nechybí ani naše oblíbené „Think big… Break the rules“, následované neodolatelným verbálním výjevem tamějšího šerifa při pokusu nasát kostku ledu do pětimilimetrového hrdla party-brčka. A ano, i záporák je mnohem stylizovanější gay než jsme si v našich kuloárech tak dlouho pomyslně črtali. Zkrátka a dobře, pocta všem šedivým sovám dovedená k dokonalosti. A pro redakční osazenstvo MovieZone kult na druhou. Přidejte se k nám ;).

Soví houkání: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Shushika

Stavět trailer-reklamu na průměrných filmech jako Holes (Díry) a Because of Winn-Dixie není zrovna dobrá vizitka. Ale Walden Media, kterým díky Letopisům Narnie přetékají účty, si sem tam nějaké uklouznutí může dovolit. Lví síla je na jejich straně. Nic však neskryje fakt, že trailer na Hoot vypadá jen o půl chloupku atraktivněji než průměrný televizní seriál. A i to je vlastně docela pochvala, protože mnohé dnešní televizní seriály mají úctyhodné rozpočty a točí se kolem nich tvůrčí lidé, kteří dokážou dané peníze vytěžit do posledního pěťáku. Celý trailer na Hoot i přes atraktivní lokace, snahu o pozitivní příklad mladým a špetku akce působí velmi sterilně a rád bych věděl, kolika čtenářům na MZ, kteří jsou v inkriminovaném věku (jistě takoví jsou), se střelka zábavnosti dostane nad dvě hvězdičky. Možná jsem však příliš velký škarohlíd a Harry Potter Generation příliš podceňuji a až jednou Wil Shriner zveřejní své paměti, možná v nich bude tučným písmem památná věta „Mí Středoevropané mi rozumějí“. Jenže pozor: ve filmu hraje Luke Wilson a to není dobré znamení. Luke vždycky znamená průměr. Pokud se ovšem na výplatní listině nevyskytuje jeho brácha nebo jiný drtič z Fratpacku. Každopádně hláška „Break the Rules“, rezonující mi stále dokola v uších, zní od jednoho z nejsešněrovanějších národů jako pokus o hodně divný humor. Poznámka na závěr: Hoot se zatím (naštěstí?) v jízdním řádu UFD nevyskytuje...

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace