Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
HDP: Hodně divné příběhy | 2006
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie: Jiří Zídek, Karel Spěváček
hrají: Jiří Zídek, Karel Spěváček, Vladimír Škultéty, Otakáro Schmidt, obitus, kordus

HDP: Hodně divné příběhy: DVD


ikona
k0C0UR
 

Undergroundový počin pánů Zídka a Spěváčka už jsme si letmo shrnuli v perexu i textu k traileru. Nedostalo se tam bohužel na varování ministra zdravotnictví a tak bych ho chtěl prostřednictvím těchto pár slov přednést sám. Hodně divné příběhy jsou zhovadilost nejvyššího kalibru a měli byste se jí vyhnout širokým obloukem ;). Projekt určený pro úzkou skupinu fanoušků české béčkové produkce s masochistickými sklony plus vrahy-začátečníky neoplývá filmovými kvalitami, které asi od dévédéčka z půjčovny za těžce vydřené šušně očekáváte – pokud si opravdu nejste jisti, do čeho jdete, téměř stoprocentně si zkazíte večer. Takže na to pamatujte… Čeká na vás 14 příběhů, které brousí hodně podivné a úchylné vody a zcela rozhodně se nedají považovat za normální.
Nicméně, pokud se po HDP sháníte a upřímně vás zajímají, není od věci se mrknout, co že na vás kromě čtrnácti snůšek výplodů pomatených myslí vlastně čeká. Nejprve je třeba uvést, že HDP přicházejí na náš trh ve fešném kolekci o třech discích ve třech obalech a když si je vystavíte do poličky pěkně vedle sebe, bude se na vás smát kompletní logo HDP ještě hodně večerů po tom, co už si to dávno nebudete přát. Na každém z disků se nachází patřičný počet epizod seriálu plus nějaká ta přiměřená dávka bonusových materiálů k nimž se můžete proklikat skrze fešně stylizované interaktivní menu (u druhé placky vás bude otravovat řvoucí Cival ;). Na disku prvním se nachází prolog, fotogalerie (rovněž na disku 2 a 3), dva trailery, spot První klapka referující o výrobě znělky, hudební klip kapely z příběhu Tramp, spot z nedokončené povídky Mortal Kombat, roztodivná improvizace Otakáro Schmidta z prostředí karlovarského festivalu nazvaná Krev a slzy a nějaký ten profil postav (k nalezení i jinde). Jdeme ke dvojce, kde na vás vybafne trojice spotů s názvy Co je to HDP?, Sitcom Rodinka a Sametový nářez. První je exkurzí do vědomostních kuloárů českých distributorů, druhý tříminutová scénka ála Kopečkovic a třetí monolog Jana Dolanského neboli omluvenka za nepřítomnost na předávání Zlatého DVD. A jdeme do finiše, kde vás čeká to nejzásadnější. Třetí placka skrývá ve svých útrobách půlhodinové making of, které doporučuji zhlédnout pro případ, že stále věříte tomu, že za projektem stojí hrstka normálních lidí ;). Pokud stále nebudete mít dost a prahnete po všech easter eggs, které tvůrci na discích poschovávali, horlivě klikejte do levých rohů v menu a sem tam se na vás nějaké to vajíčko vykutálí.
Slušně nabušenou trojdiskovou edici prvního undergroundové seriálu pořídíte za bratru sympatickou sumu 399Kč, což je moc malá daň za to, kolika nevšedními zážitky si u ní projdete ;).

Obraz: 4:3
Zvuk: Dolby Digital 2.0 - česky
Titulky: -
Cena: 399,-
K mání od: 21. 3. 2006

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace