Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Hastrman | 2018
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 19.04.2018
režie: Ondřej Havelka
hrají: Karel Dobrý, Vladimír Polívka, Jiří Lábus, David Novotný, Norbert Lichý

Hastrman: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Shushika

Nalijme si čisté vody. Do zhruba padesáté vteřiny se Hastrman plácá jako ryba na suchu. Vizuál generické TV pohádky posledních let dozajista neuchvátí, mladá herecká cháska jakbysmet a těžko se zbavit dojmu, že se to k cíli vydává zbytečnou oklikou. Každý chce přece vidět aqumana v akci, tak proč otálet? Ale jen co se Hastrman smočí, žačíná onačejší písnička. A konečně přeskočí jiskra! Od tohohle momentu dál je Hastrman suverénní prácička, u níž si zároveň po sté připomenete, jaký sliz je většina domácí trailerové produkce roku. Těžko říct, jestli diváctvo na tenhle baladický morytát zareaguje (a Kytice už tu holt byla), melodymakerovi a jeho týmu je ale nutno přiznat, že se snaží nezapadnout. Za mě je to dost, abych jim tam šoupnul i čtvrtou hvězdu. A troufám si tvrdit, že v kině u tohohle traileru zazní mnohem častěji „to chci vidět“ než „to je ale blbost“.

Hastrman: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

V rámci českého rybníčku (haha, rybníčku...) nečekaně dobrá práce. Ondřej Havelka zatím režíroval jen divadelní hry a jeden televizní film, takže se o výslednou podobu Hastrmana automaticky bojím. V teaseru ale temný vodnický thriller šlape, protože dorazila vize i schopný střihač - tedy kombinace, kterou u domácích upoutávek najdete jen zřídkakdy. V jiných rukou by z toho bylo nicneříkající pásmo záběrů s generickým podkresem. Tady se ale raději buduje napětí, čemuž skvěle kontrastuje zpívající sbor, a odhalení hlavního představitele (vynikající Karel Dobrý) si také zaslouží palec nahoru. Už jsem se začínal bát, že to letos bude jedno peklo vedle druhého. Hastrman by ale s trochou štěstí bolet nemusel, takže díky za ty ryby (ehm) a uvidíme se u traileru.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace