První dojmy: komiksovka SupergirlkfkAle SnyderCut je hrubej sestřih, za chvíli už ale konečně vyjde ta opravená verze. Snyder jen nedělal "boardroom decision" filmy.
Btw, to je hejt na šablony, ne na konkrétní stáje. To, že si Gunn a MCU jedou svoje šablony, to už je jejich věc.
Diskuze k filmu Happy End
příspěvky
Napsat příspěvek
Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
TOP Diskuze
36První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 24První dojmy: komiksovka Supergirl 22Kdo nahradí Matta Damona jako Jasona Bournea? 16Supergirl: Recenze 16Sláva: V.I.M. 12Shrek 5: Teaser 2 11Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje 8Téma: V čem jsou filmy Posedlost a Backrooms výjimečné? 6Do Karlových Varů míří Dustin Hoffman, Juliette Binoche nebo Harvey Keitel 6Víkendový výplach #877 o Star Wars a Stranger Things

ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu
.