Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k filmu Halloweenská noc

příspěvky 1 - 4 Napsat příspěvek
Tak po dlouhém čekání jsem se k tomuhle filmíku konečně dostal... A stálo to za to! Povídky jsou originální (jedna dokonce velmi /a velmi příjemně/ překvapivá), fantazie tvůrcům opravdu nechyběla... Jen tak dál, víc takových! :)
415384
Tak po dlouhém čekání jsem se k tomuhle filmíku konečně dostal... A stálo to za to! Povídky jsou originální (jedna dokonce velmi /a velmi příjemně/ překvapivá), fantazie tvůrcům opravdu nechyběla... Jen tak dál, víc takových! *:)*
0 0
reagovat
Fakt nechápu proč to nejde do kin. Podle mě to bude jeden z nejlepších hororů za poslední dobu. Hlavně že nám cpou debilní masakry ve 3D:(
415288
Fakt nechápu proč to nejde do kin. Podle mě to bude jeden z nejlepších hororů za poslední dobu. Hlavně že nám cpou debilní masakry ve 3D*:(*
0 0
reagovat
link - nový DVD trailer. To je úplně božíííí. :) Já se tak těším, až budu cupovat tu atmosféru, která snad nemůže v celém filmu vyčpět.
415287
http://movies.yahoo.com/movie/1809791230/video/15468977 - nový DVD trailer. To je úplně božíííí. :) Já se tak těším, až budu cupovat tu atmosféru, která snad nemůže v celém filmu vyčpět.
0 0
reagovat
Tak je to asi jasné, film jde po dvouletém odkladu na DVD, zde je hodně podobný trailer tomu kinovému: link a na konci je napsáno, že to vyjde v řijnu.
Snad už to ti zpropadení Warneři opravdu pošlou mezi lidi po tak extatických recenzích, které se za ty roky z jednorázových projekcí objevily.
412547
Tak je to asi jasné, film jde po dvouletém odkladu na DVD, zde je hodně podobný trailer tomu kinovému: http://horror.about.com/od/2009horrortrailers/a/trlr_tricktreat.htm a na konci je napsáno, že to vyjde v řijnu. Snad už to ti zpropadení Warneři opravdu pošlou mezi lidi po tak extatických recenzích, které se za ty roky z jednorázových projekcí objevily.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2021.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se