
reaguje na:
pepo
Veľmi dobre napísané, ale s hodnotením by som išiel ešte o trošku vyššie. Za mňa poctivých 7/10 a práve tá komornosť ma na tom bavila najviac. A dvojica Butler & Baccarin bola náhodou super. 

|
reagovat
|

A Milly Alcock je úplně v pohodě.
Marvel dělal všechno pro to, aby se to nevělo až do premiéry, v oficiálních materiálech to nikde nebylo.