Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Garfield | Garfield: The Movie | 2004
csfd  imdb
US premiéra: 18.06.2004
CZ premiéra: 12.08.2004
režie: Peter Hewitt
hrají: Breckin Meyer, Bill Murray (hlas), Jennifer Love Hewitt...

Garfield: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Žlutá tlustá hláškující kočka se nám konečně přišla představit v trochu lepším a delším sestřihu než minule. Začíná perfektní parodií na Spider-Mana (včetně úryvků hudby z jeho traileru) a poté už začne házet jeden vizuální gag za druhým, prokládaný velice vydatnými hláškami. Ve scénách, kde je k vidění sám, za pomoci Murrayho utrápeně-vitálního vokálu očekávatelně exceluje, trochu horší je kombinace animace vs. realita, kde se projevuje klasický a stále nepodchycený syndrom mluvení s prázdnotou. Jinak je však tahle minuta a půl s digitálním Garfieldem nadměrně chutná a rozhodně zvedne akcie filmu o pár dolarů nahoru. Ve stínu celosvětově oblíbeného comicsu se tahle pecka určitě uživí – na propadák to s tak malým ratingem moc nevypadá a kocoury má přece každý rád ;). I když je tenhle příliš velký, líný a… zamilovaný sám do sebe, jak vám ostatně ochotně přednese hlas v pozadí. Už nepoznamenává, že je velice cool, v rámci jistého ducha realisticky animovaný, vtipný a jednoduše k zulíbání. Ale toho si zaručeně všimnete sami, až si tuhle ukázku stáhnete a párkrát ji proženete Quicktimem. Je to totiž jedna z těch, o kterých platí, že jednou to v žádném případě nestačí. Stejně jako o vztahu Garfileda a jakéhokoliv dostupného jídla ;). Ukázka je dostupná jen ve střední kvalitě.

Garfield: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Hodní scenáristé totiž krátkým kresleným epizodkám přidali "seriózní zápletku", která spočívá v tom že se přesuneme o pár měsíců zpět, do doby, kdy Jon Arbuckle žil sám a Garfield mohl jen jíst, spát, jíst, spát a někde mezi tím si dopřát pár nevděčných komentářů ke způsobu páníčkova života. Všechno se ale mění, když Joe koupí psa Odieho. Garfieldova bezstarostnost je ohrožena, protože ač je Odie jen "hloupý pes", dovede v klidné domácnosti napáchat mnoho zmatku. Špičkování mezi oběma rasami však ukončí Odieho únos, za nějž si Garfield klade vinu. Udělá tedy něco, co by do něj fandové comicsu nikdy neřekli - otřepe se, vstane a vydá se Odieho zachránit... Hrdinská zápletka však není jedinou novinkou. Hraná verze přináší mnohá úskalí a i když se můžeme podivit nad Breckinem Meyerem v roli Jona, většinu filmovéhos věta spíš znepokojoval fakt, že Garfield bude kompletně počítačový. Jak to tedy nakonec vypadá? Teaser se díky bohu nesoustředí na nic neříkající jízdu skrz kočičí chlupy a rovnou nám nabídne pár scének. Tvůrci to vyřešili šalamounsky, takže Garfield je počítačový (a mluví ho Bill Murray - neodolatelně), kdežto Odie je normální pes. Uvidíme jak to bude fungovat, ale samotný Garfield se dle mého názoru docela vyvedl (i když někteří hardcore fandové tvrdí, že je málo tlustý ;) a jestli se bude Murray moci opřít o dobré dialogy, bude jistě o zábavu postaráno.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2020.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace