Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Gangster Squad - Lovci mafie | Gangster Squad | 2012
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 18.01.2013
CZ premiéra: 31.01.2013
režie: Ruben Fleischer
hrají: Ryan Gosling, Josh Brolin, Emma Stone, Sean Penn, Giovanni Ribisi

Gangster Squad - Lovci mafie: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Světe div se, ono se to jeví pořád líp a líp. Už první trailer zasvítil na monitorech jako nečekaná laskomina, která měla říz, bezmála rodokapsovou retropatinu, ostrý štýlo a drajv nejnašláplejších popcornovek. Ruben Fleischer si kameru vodí přesně po trajektoriích, na nichž se rodí esence slůvka cool - ať už jde o střelbu během automobilové honičky nebo o pohazování s brokárnami. Efektní pasáž s vykosením kina sice padla za oběť masakru na půlnočce Batmana (a další vlně nesmyslného pokrytectví Amíků), pořád je tu ale hodně chutné krmě, jíž vládne až comicsově vyladěný Sean Penn a sošná Emma Stone. Nevím, co bych tomuhle traileru vytknul. Biják na něj navázaný totiž chci vidět hned, teď a okamžitě.

Gangster Squad - Lovci mafie: International trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Je libo krátké připomenutí, že nás v půlce září čeká další libově vypadající gangsterka? Tak tady ho máte. Ganster Squad se představuje v mezinárodním traileru, a i když v něm najdete minimum nových replik a záběrů, je to úplně jedno. Minutka a půl s charismatickým Brolinem, neuvěřitelně cool Goslingem a sličnou Emmou Stone totiž funguje i přes to, že jste z ní 90% už (hodněkrát?) viděli. Každé nové pokývnutí Roberta Patricka nalévá do žil optimismus, že Ruben Fleischer zkrátka ví, co dělá. Každý záběr s pracujícím thompsonem vypadá naprosto parádně. A internetem navíc občas prolétají zvěsti, že scénář Willa Beala patří k tomu lepšímu, co v Hollywoodu dostalo zelenou. Warneři tak mají v rukách jeden z nejnadějnějších letošních projektů. Snad se něco nepokazí.

Gangster Squad - Lovci mafie: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Zatraceně stylové. Ale bude tam i "něco víc"? Gangster Squad se bude chtíc nechtíc poměřovat s nadcházejícím Lawless, ačkoliv by od sebe tyhle dva filmy nemohly být odlišnější. Zatímco se ve druhém sází na vesnickou špínu, tíživou atmosféru a fatální příběh, ten první přichází s naleštěným vizuálem, tvrďáckými hláškami a archetypální story o tom, jak se banda poldů rozhodla sejmout velkého gangstera (takřka k nepoznání nalíčený Sean Penn). Upomínání na Neúplatné a L. A. - Přísně tajné je tu dost očividné (jak pár záběry, tak i podzápletkami). To ale Fleischerovi jen těžko můžeme mít za zlé. Svůj film se totiž snaží prodat jako cool gangsterku pro dnešní mladé publikum, což by se přes řízné obsazení, tunu slow-motionů a totálně uber-hot Emmu Stone mohlo i povést. Moderně střiženému traileru tak ve výsledku chybí jen citelně vážnější podtóny, které holt nenahradí ani sebenabitější koláž s hip-hopem a vyprazdňováním thompsonů. I přes to ale čtyřhvězdičková spokojenost, kterou by další upoutávky mohly klidně ještě přebít.

Pod možností Stáhnout odkaz na HD stream od Applu.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace