Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Frajeři ve Vegas | Last Vegas | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 20.12.2013
CZ premiéra: 19.12.2013
režie: Jon Turteltaub
hrají: Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman, Kevin Kline

Frajeři ve Vegas: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

De Niro si konečně našel slušně vypadající komedii. Ano, koncept chlapácké pařby je dávno vyvařený až běda. S touhle čtyřkou mi to ale tak úplně nevadí, protože jde pořád o borce, kteří by v klidu utáhli vlastní film. Pospolu pak dávají dohromady partu, které se těžko říká ne, a už na ploše traileru to vypadá, že by ji Turteltaub mohl adekvátně prodat. Blockbusterovému packalovi ostatně návrat k malé komedii může jen prospět, protože ani tragédie s Lovci pokladů a Čarodějovým učněm nedokázaly zastínit fakt, že natočil legendární Kokosy na sněhu. Ty mu zkrátka nikdo nevezme, tak k nim snad přivodí další čtveřici hrdinů, které budeme mít rádi.

Frajeři ve Vegas: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Mohl bych si povolit lehký úsměv a tvářit se, že je fajn vidět tyhle staré pardály pohromadě na plátně, jak si dávají naposledy do trumpety. Ale to bych musel pokrytecky přehlídnout, jak moc tenhle projekt smrdí: Samozřejmě zatouchá hlavně kvůli tomu, jak neomaleně se tu vykrádají Pařby, jak okatě se navazuje na kasovně veleúspěšný koncept, jen ve výrazně senilnějším podání. Dívat se na rozjuchané staříky, jak si chtějí vrznout, ožrat se a tvářit se u toho jako mladiství gangstaz mi přijde tak nějak pod úroveň Douglase, Freemana i De Nira, jenž přitom leze poslední dekádu do každé druhé komediální šlichty. Pařba na čtvrtou, jen s plínami proti pomočování, fakt nebude můj směr. 

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace