V KOSTCE
Smajlík Gene nezvládá svou práci, a tak se rozhodne nechat se opravit a vydává se spolu se dvěma parťáky skrz celý telefon. A zažívá u toho veselá dobrodružství nebo tak něco. Emoji ve filmu je zoufalý animák, který poměrně nehezky vypadá, hlavně je však strašně hloupý, nudný a otravný. A navíc se neskrývaně snaží vykrádat mnohem lepší filmy a nedochází mu, že když to bude dělat tak okatě, o to víc se ukáže, jak je sám o sobě zoufalý. Nebrat. Jeden z nejpitomějších filmů roku.
CELÁ RECENZE ZDETRAILERY
FOTOGALERIE
O FILMU
Emoji dostali vlastní film, protože... aaaaah, fu*k it.
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 33První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 30Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 11Shrek 5: Teaser 2

