Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Dvě nevěsty a jedna svatba | 2018
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 26.04.2018
režie: Tomáš Svoboda
hrají: Anna Polívková, Jakub Gottwald, Ester Geislerová, Eva Holubová, Bohumil Klepl

Dvě nevěsty a jedna svatba: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

České trailery často říkají, co přesně máme čekat od výsledného filmu. Rozhodně si ale nevybavuju žádný, který by přímo naznačil, že se tu spadne do pěkných s*****. Ano, přesně tohle si odnesete ze Dvou nevěst, které strašně bolí už na ploše dvou minut. Radši pomineme technickou stránku - ta k novému filmu od režiséra Manžela na hodinu vlastně sedí. Spíš mě fascinuje, že se zas a znova padá do haldy dějových útržků, z nichž prakticky nejde pochopit ani zápletka. Proč jsou tu dvě nevěsty? A proč jen jedna svatba? Ne, nepotřebuju to vědět zas tak nutně. Občas by ale potěšilo vidět nějakou strukturu, protože tohle je Věčně tvá nevěrná na druhou a už teď lituju každého, kdo na to zabloudí do kina.

Dvě nevěsty a jedna svatba: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Asi nikdo mě nemůže podezírat z toho, že bych fandil Milošovi a jeho crew, ale v kontextu posledních dní mám na patře fakt nepříjemnou pachuť, kterou mi v podstatě každý trailer na český film prohloubí. Sakra, když jsem herec, měl bych snad v první řadě dbát o to, abych kupříkladu nehrál v kapitálních sračkách, jež bohužel aktuálně tvoří drtivou většinu domácí kinematografické produkce. Jenže na tohle se tu fakt nehledí. A víc se pečuje o promluvy k národu než o to si něco dobře odehrát v kvalitním bijáku... I když Svobodova komedie nevypadá jako úplně to nejhorší, co je k mání - je o level jinde než trailery na Renče a Trošku - fakt nevím, za co bych téhle uječené křeči mohl dát druhou hvězdičku. A ad konec ukázky: Fakt to není skvělý, je to spíš zase ta ostuda.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace