Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Důvěrný nepřítel | 2018
csfd  imdb
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 30.08.2018
režie: Karel Janák
hrají: Vojtěch Dyk, Gabriela Marcinková, Zuzana Porubjaková, Ondřej Malý, Vladimír Hajdu

Důvěrný nepřítel: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Šmarja, on jí ten dům snad fakt vopíchá! Ať už tu nebohou krasotinku chce svést umělá inteligence, nebo nějaký chlípník, co se zmocnil nejmodernějších technologií, tahle celovečerní reklama na chytré bydlení vám tep úplně zvednout nestihne. Některé její zákruty jsou totiž srandovní už v traileru - hlavně proto, že tu zápletku přitaženou za vlasy provází znovu podivně nadabovaná děvčica, jíž nebudete věřit byť jen jedinou větu. Nevím, proč české pokusy o žánrovky musí vždycky narazit na takové banality, jako je obyčejná uvěřitelnost projevu hlavní hrdinky, ale asi ani tentokrát světoví nebudeme. Zase. 

Důvěrný nepřítel: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Češi se snaží být světoví a... v teaserovém balení to docela funguje? Za podobně střiženou upoutávku by se snad nestyděli ani chlapci od Jasona Bluma, o to víc tedy zamrzí, že se na konci objeví jméno Karel Janák. Ne že by režisér Snowboadáků a Rafťaků nepatřil mezi ty koukatelnější domácí tvůrce. Když vám ale někdo chce prodat thriller, neměl by na konci upozorňovat, že má velkou spojnici k celovečeráku s Cuky a Luky. Kdybych si odmyslel veškerý kontext a měl v hlavě jen upoutávku, tak je to svěží pokus o klaustrofobickou českou žánrovku. Reálně ale dobrému výsledku moc nevěřím, tak doufejme, že mě Janák za pár měsíců vyvede z omylu.

© copyright 2000 - 2020.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace