Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Dostaň ho tam! | Get Him to the Greek | 2010
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 04.06.2010
CZ premiéra: 05.08.2010
režie: Nicholas Stoller
hrají: Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Katy Perry, P. Diddy, Pink

Dostaň ho tam!: International Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
duro

Jak prozíravé, vypustit z názvu filmu v zdejší (a celkově evropské) distribuci jakoukoli souvislost s Řeckem. Stejně by pravému smyslu u nás nikdo nerozuměl; podobně jako průměrný Američan zřejmě netuší, že se onen kontinent „na východ od New Yorku“ právě teď s nevolí mračí na končiny pod Olympem. Ale dost asociací. Opět jsou tady Hill a Brand, aby nás přesvědčili, že jejich absint-toilet-trip bude velká zábava. S obrovským sebezapřením odsunu stranou skutečnost, že jsou mi oba představitelé nevýslovně nesympatičtí a střízlivě zhodnotím fakta. Jonah Hill je komik. Populární komik. Judd Appatow se může utlouct, aby z něj udělal hvězdu. Hill nám v traileru předvádí svůj komediální talent. Sestává z několika scén, v nichž tenhle (zůstávám objektivní) pramálo pohledný obézní mladík řve na kameru. Zblízka. Poté souloží s fešandou, která mu spláchne zadek. Jak jinak, Hill u toho opět řve. Pak mu někdo vpálí adrenalinovku, díky čemu Hill řve ještě hlasitěji. Je tady i scéna, v níž se hlavní hrdinové pokoušejí o sendvič, ale kupodivu u toho neřvou, zřejmě proto, že je záběr ustřihnut dřív, než se objeví něco necudného. Jo, abych nezapomněl na Branda. Je tam taky, ale Hill řve tak intenzivně, že si jej málem nevšimnete. Trailer je sestříhaný svižně a snaží se budit dojem, že půjde o letošní Pařbu ve Vegas, akorát ve dvou. Materiál z filmu zhledávám natolik nevtipným, většinou dokonce iritujícím, že si i přes solidní řemeslné kvality ukázky přeju, aby tahle dvojka trpěla. Konec objektivity. Pošlete ty chlápky Řekům. Potřebují pořádně seřvat.

Dostaň ho tam!: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Čím nás přichází oblažit eRkový trailer Dostaň ho tam? Inu, velkými robertky, zvratky a především sadou fórů točící se okolo zadnice Jonaha Hilla. Lákavá to nabídka. Co jiného byste ale čekali od filmu, v němž pojedou dva magoři z bodu A do bodu B a po cestě budou akorát chlastat a "kamarádit" s povolnými modelkami? Spin-off Kopaček by měl být neurvalou zábavou, která zase o kus posune hranice dobrého vkusu, zatím se tuhle ideu ale daří prodat tak napůl. Russell Brand sice pořád umí nasadit idiotský obličej a vysoukat ze sebe pitomost, nad kterou se člověk musí přinejmenším uculit, jenže jeho kolega na tom zdaleka tak dobře není a na malém prostoru ho strká do kapsy i f*ckující P. Diddy. A jak na 50% drhne ústřední duo, tak je to s trailerem. Ten na jednu stranu konečně vytáhne pár slibných scén, na druhou mu ale schůdné tempo kazí odfláknutá práce s hudbou a zbytečné natahování některých situací. Vážně nebylo potřeba nás už nyní ujišťovat, že se bude kolem převážení drog tancovat tak dlouho, a pokud nenastane nějaký střihačský zázrak, vtipné to stejně nebude. Dostaň ho tam tak zůstává ve škatulce filmů, které asi byla děsná sranda natáčet, jak se u nich bude bavit divácká obec, je ale zatím ve hvězdách. Za ujištění, že se nebude konat nic pro slabší povahy, každopádně díky. Jen aby si ale ti otrlejší užili i něco víc, než jen hodinu a půl dlouhou ptákovinu na téma "jak Hillovo pozadí málem poznalo středověk".

Dostaň ho tam!: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Kopačky si jako komediální skoro-hit jedné sezóny přímý sequel nevysloužily. Šílený rocker Aldous Snow ale potenciál na svůj vlastní film má a může ho i prodat. Kdo ví, proč jej zašifrovali pod název Get Him to the Greek, který spíš kopíruje synopsi ("Máš 72 hodin na to dopravit toho magora do losangelského Greek Theatre"), než že by sám o sobě jakkoliv účelně vnadil. Možná tak řeckou komunitu, která od Mojí velké tlusté řecké svatby čeká na další "svůj" hit... ale v kině se spíš poleká a rychle rozšíří docela početnou skupinu lidí, kteří nenávidí Jonaha Hilla. Už trailer ji minimálně zdvojnásobí, protože Hill tu plní nevděčnou roli uječeného tlouštíka, který má pokroutit naše bránice, aniž by mu ovšem trailer dával šanci vyniknout čímkoliv vtipným. Ne, etudy s análním pašováním přes hranice, s divokou souloží na hajzlu, ani s náznaky latentní homosexuality nebo s jazykem vyplazeným až na límeček davy do kina nenatáhnou. A i fandové Superbad se musí ptát, čím se má Hill vedle rozjíveného Russella Branda prosadit. Aldous Snow totiž bude zábavný za všech okolností. Bohémští rockeři jsou vděční, vždyť i Láska nebeská by unesla spin-off s Billy Mackem. Snow je svůj, ale jeho kulatý doprovod zatím dělá jen stafáž, na kterou se řítí jeden průser za druhým a nic víc. Střihač naštěstí karamboly umí prodat řemeslně špičkovým způsobem - The Hives se sice v ukázkách už oposlouchávají, ale trailer díky nim alespoň rytmicky doskáče až do cíle. Na pochvalné poplácávání po zádech je nicméně času dost.

Odkaz na 480p vede na streamované HD.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace