Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Deepwater Horizon: Moře v plamenech | Deepwater Horizon | 2016
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 30.09.2016
CZ premiéra: 29.09.2016
režie: Peter Berg
hrají: Dylan O'Brien, Mark Wahlberg, Kurt Russell, Kate Hudson, John Malkovich

Deepwater Horizon: Moře v plamenech: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

S Wahlbergem a Bergem bez "wahl" to nevypadá zrovna růžově. Zvlášť když jejich propagačku osekáte na minutu, vyznívá tenhle katastrofický biják jako řemeslně sebejistá a co se týče explozí a lidských osudů i poměrně tučná podívaná, něco nad plán z ní ale nevymáčknete. Chybí tu faktor X, který by z filmu mohl udělat událost podzimu a vytáhnul ji mezi úspěšné bijáky. Tohle bude kasovní patálie - pokud tedy ta ropná věž není opravdu funkční, připravena tahat ze dna moře černé zlato...

 

 

Deepwater Horizon: Moře v plamenech: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Peter "Goddamn" Berg! I když si režisér famózního Království občas dá Hancocka nebo Bitevní loď, stále platí za zručného akčního realizátora. Názorně to předvedl v loňském thrilleru Na život a na smrt a teď tu máme další story o amerických hrdinech, kteří si prošli nefalšovaným peklem. Zatímco první trailer Deepwater Horizon sázel na nápad se snídaní a opatrné napětí, ten druhý je plnokrevnou trikovou jízdou, v níž Wahlberg přebíhá mezi plameny a deklaruje, že se vrátí ke svojí rodině. Ano, Bergův oblíbený patos v plné polní. Pořád mu ale sekunduje napínavá omáčka, takže tu máme skoroáčkové drámo, kterému se jen těžko nefandí. Už kvůli panu režisérovi a fajnovému obsazení!

Deepwater Horizon: Moře v plamenech: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

A tohle bude zase hit. Vzpomeňte si na Dokonalou bouři a další vypalovačky podle skutečných událostí a dostanete recept na civilní bijáky, na které se ženou davy Amíků... protože se můžou snadno ztotožnit s obyčejným chlápkem, co se hrdinně postavil průšvihu. Mark Wahlberg je přes tyhle hrdiny přeborník, zvládne je utáhnout i kasovně, takže Peter Berg se moc nemá čeho bát. A tváří v tvář řemeslně sebevědomému traileru se vůbec nebojím ani já, že bychom neměli dostat poctivé drama, které nebude nudit nějakými okázalostmi.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace