Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Dědictví aneb Kurvaseneříká | 2014
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 06.02.2014
režie: Robert Sedláček
hrají: Boleslav Polívka, Jitka Čvančarová, Miroslav Donutil, Ivana Chýlková, Arnošt Goldflam

Dědictví aneb Kurvaseneříká: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Už dávno jsme se naučili, že totálně tragický český trailer vypadá o úroveň hůř. Jen proto si dvojka Dědictví neodnáší jednu hvězdu, ačkoliv není moc důvodů ji neudělit. Jistě, je tu naprosto adekvátní řemeslná stránka a před kamerou neběhá banda špatně vedených ochotníků. I tak ale pokračování české komediální klasiky selhává prakticky ve všech směrech. Tvůrci totiž nepochopili, že se humorná scéna vážně neskládá jen z toho, že Bolek Polívka křičí nadávky, a že přítomnost Karla Gotta není zdaleka takový svátek jako dvě dekády zpátky. Nesourodá šňůra scén zvaná trailer ale nic moc jiného nenabízí, a tak musíme doufat, že se to lepší a nejlepší fikaně šetří do kina. Ne že bych Bolkovi nepřál, aby zaplatil všechny svoje dluhy. Snad si na ale vydělá v něčem, co úplně nepošlape odkaz jedničky.

Dědictví aneb Kurvaseneříká: 2 Teasery


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Nevypadá to dobře. Vlastně to spíš vypadá na kurva velkej průser. Možná na zábavnou kamarádskou seanci, z níž zůstane do Bolkovin hodně opileckých historek, možná kasovní hit, protože první díl je legendární. Ale zatímco aktuální ostře sledovaný projekt Roberta Sedláčka České století se profiloval jako osobitý projekt, jehož stylizaci leckdo nezkousne, Dědictví 2 a jeho první pokusy o humory vyznívá jen jako slabé vyvařování starých ponožek, pardon staré popularity. Posezení s Karlem nefunguje, ani úsměvný bonmot s pohřbem, dialog s Jiřím Pechou je pak vyloženě průserem, jako když se seriózní umělec pokouší o estrádní zábavu. Bude to karambol roku?

;

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace