Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Dárek | The Gift | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 31.07.2015
CZ premiéra: 20.08.2015
režie: Joel Edgerton
hrají: Joel Edgerton, Jason Bateman, Rebecca Hall

Dárek: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Upřímně? Čekal jsem, že se to každou chvíli překlopí do parodie. Ale oni to chlapci myslej vážně! Tak fajn, v tom případě gratuluju k matoucímu úvodu (pobral ty časový skoky někdo napoprvý?), k dost podivný Edgertonově bradce a hlavně k tomu nejmíň nápaditýmu thrilleru posledních let. Možná je to jen trailerem a ve finále půjde o hutnou pecku. Ale zatím na to spíš koukám jako vyvoraná myš, protože... Určitě to není dobře tutlaná komedie?!?

Dárek: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Joel Edgerton je cool. Dobrej herec, co se vyhýbá srágorám a naopak slyší na látky chlapácké, zemité nebo hutné. A teď i režisér, zjevně poměrně zajímavej... ve svém celovečerním režijním debutu se rozhodl terorizovat Jasona Batemana a Rebeccu Hall. Pořídil si kvůli tomu neslušivý účes a bradku (mohl by mít za bráchu Hugh Jackmana v Chappie) a spoustu podivných návyků, které z nás v těch stalkerských psychothrillerech uměly vymáčknout spoustu nervozity. Pikantní na téhle látce je skutečnost, že by klidně mohlo jít o méně rozvláčný remake Hřebejkovy Nevinnosti - Edgertonova verze ale působí přeci jen hřmotněji a intenzivněji, což je jen dobře.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace