Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Croodsovi | The Croods | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 22.03.2013
CZ premiéra: 21.03.2013
režie: Kirk De Micco, Chris Sanders
hrají: Nicolas Cage, Emma Stone, Ryan Reynolds, Catherine Keener, Clark Duke

Croodsovi: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Nevím, jestli to v DreamWorks dělají naschvál, ale tohle mi hlava nebere. Croodsovi totiž do puntíku sledují vývoj Jak vycvičit draka: Nejdřív první matný trailer, u kterého člověk spílá nad nevýrazností nového konceptu. Pak druhá upoutávka, kde si řekne "ok, dá se, ale furt netuším, proč by mě to mělo zajímat". A nakonec přijde pár dní před premiérou třetí trailerový zářez, který nadchne nejen promakaným vizuálem, ale především sympatickými postavami a záplavou skvělých gagů. Croodsovi se tak za pět minut dvanáct mění v extrémní lákavý animák, u kterého potěší i prvních pár nadšených reakcí a vzniká tak celkový dojem, že by tahle hodinka a půl mohla nadmíru potěšit. Je to všechno jen náhoda? Nebo Chris Sanders podruhé dohlédl na pomalý začátek kampaně, aby mohla mocně finišovat? Jestli se za týden dočteme o otvíráku 40+, po kterém se zase bude sahat po půl miliardě, máme tu nového animákového génia.

Croodsovi: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tak se nám budou na jaře vzájemně nahánět hned dva avatarovské animáky. A můžeme se hádat o to, kterému to jde líp. Jestli jsou Croodsovi víc epic... než Epic. Zatímco tenhle animák, v češtině pojmenovaný Tajemství lesních strážců, se víc drží šablony á la Pocahontas a příběhově těží ze vstupu do nového světa, Croodsovi jsou klasicky poučnou rodinou povídačkou o strachu z neznámého, objevování nových krás a tmelení famílie. Rozprostřený svět je ale nejen barevnější, ale i barvitější, pestrý a poměrně vynalézavý co do výtvarného podání i obsazení různými postavičkami. Navíc se tu čeká na smrt tchýně a i jinak celkem odvážně vtipkuje, takže ukázka vyznívá líp než minulý teaser a skoro pomrkává po čtvrté hvězdě. Snad nás čekají příští rok 3D hody o parametrech Jak vycvičit draka.

Pod možností Stáhnout odkaz na HD stream od Applu.

Croodsovi: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Animovaný Avatar - to je to první, co člověka napadne. Jenže není to nějaká nesmyslná zkratka, protože stejný dojem zůstává i napodruhé, napotřetí... a víckrát si trailer pouštět nebudete. Přestože to vypadá na slušné rodinné dobrodružství a člověk si jen tak nezvykne na Nicolase Cage jako dabéra, nějaká další velká lákadla schází, protože příběh i jeho podání vyznívají vesměs tuctově. Utužování pravých rodinných hodnot, odměna za zvídavost a odvahu, a pak okouzlení z nového barevného světa, plného potvor a magických zákoutí - zkrátka všechny povinné pro-rodinné ingredience obohacené o důvody, proč Avatar i se svým předvídatelným příběhem zvládl oslnit miliony diváků. Může ale takové kouzlo naplno zafungovat i v animovaném formátu, bez velké romance a válečných střetů? Nemyslím si.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace