Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Co se vlastně stalo | What Just Happened? | 2008
csfd  imdb
US premiéra: 03.10.2008
CZ premiéra: nestanovena
režie: Barry Levinson
hrají: Robert De Niro, Stanley Tucci, John Turturro, Kristen Stewart, Robin Wright Penn

Co se vlastně stalo: International Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Komedie z nejděsivějšího místa planety? Že by se někdo konecně odvážil vejít s kamerou na pražské Hlavní nádraží a ven vyšel s víc věcmi než jen s trenkami a fuseklemi? Nebo se američtí filmaři rozhodli ukazovat bídu afrických slumů? Ne, nic takového. Hollywood si tímhle taglinem zaštiťuje komedii o sobě samém. A nutno říct, že přehání, protože z ukázek to tu vypadá na docela příjemné místo plné dlouhonohých slečen a dvou tří magorů, kterým sláva vlezla na mozek. Je fajn, že těmi magory jsou Bruce Willis a Sean Penn. Není fajn, že se What Just Happened? dobelhá na český trh dlouho předlouho po úspěchu Tropické bouře. Logicky bude vypadat jako krotká malá domů, která si srandu dělá v jemném oldschoolovém stylu... a fuckující Tom Cruise by ji dokázal uzemnit během dvou svých ďábelských tanečků. Na Hollywood prostě jen s kulometem v ruce.

Co se vlastně stalo: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Barry Levinson má nejlepší roky za sebou. Víme to my, ví to i on sám. O jeho What Just Happened se našinec mohl doslechnout zatím jen pár kusých informací - film otevíral karlovarský festival -, dikci recenzí ale lze myslím docela dobř e předvídat už teď. I díky traileru. Předvádějí se v něm dobří herci, téma vypadá velmi zajímavě (atraktivní zákulisí se nikdy neokouká), ale funkčních fórů je pomálu. V podstatě celá ukázka staví na tom (prý) nejvýraznějším z nich - Bruce Willis má kníra většího než Jeff Bridges v Iron Manovi a nechce ho sundat. Ha ha. Z malého camea producenti ale docela chytře dělají největší tahák. Přísnějším divákům to může napovědět o úrovni celého filmu, ti důvěřivější můžou věřit, že celé What Just Happened bude seskládano z podobně zábavných situací. Každopádně tu máme průměrný trailer na dobře obsazenou komedii, která nemá jisté ani teplé místečko v distribučních rozpisech. Mrkněte se a... buď zapoměňte (a najděte si na netu klip s Bruceovým plnovousem), nebo počítejte dny do premiéry. Vaše volba.

© copyright 2000 - 2019.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace