Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
C´mon C´mon | 2021
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 31.12.2021
CZ premiéra: 20.01.2022
režie: Mike Mills
hrají: Joaquin Phoenix, Gaby Hoffmann, Kenneth Kynt Bryan, Woody Norman, Elaine Kagan

C´mon C´mon: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jak já jsem rád za nadšené recenze a reakce u tohohle filmu..Trailer totiž vypadá suprově a já bych byl zatraceně rád, když by se přelil v podobně působivou celovečerní verzi. Ta samozřejmě nebude moct instantně dojímat jako upoutávka, která pustí Claire De Lune pod krásné černobílé obrazy a emocionální momenty ze života postavy Joaquina Phoenixe. Celé to vyznívá naprosto suverénně, jako sebejisté indie drama o velkých věcech v obyčejných životech, se živoucími postavami a reálnými nástrahami existence každého z nás. Takže c´mon c´mon! Pojďte do toho a pojďte nás dojímat a nadchnout krásou čisté filmařiny. 

C´mon C´mon: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

To je krásný. Okamžitě se mi vybavil trailer na Strom života podkreslený Smetanovou Vltavou, protože C´mon C´mon sázející na jednu z verzí klasiky Clair de Lune ve mně probouzí podobné melancholické pocity a také je to svým způsobem oslava mladého (a ještě nezkaženého) života. Tím podoba samozřejmě hasne, protože Malick měl mnohem větší ambice než režírující Mills, ale to nevadí. Sbližování strejdy se synovcem na pozadí malebného černobílého New Yorku působí svou civilností pomalu jako od Linklatera, a mě znovu vyráží dech Phoenix, jenž si dal po Jokerovi chvíli pauzu, jenom aby právě všem připomněl, že je herecký chameleon par excellence. Po Belfastu druhý trailer na černobílý film v krátkém sledu, jenž mě moc baví.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace