Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Cizinec ve vlaku | The Commuter | 2017
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 12.01.2018
CZ premiéra: 18.01.2018
režie: Jaume Collet-Serra
hrají: Liam Neeson, Vera Farmiga, Sam Neill, Elizabeth McGovern, Jonathan Banks

Cizinec ve vlaku: Final trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Všechny filmy, které společně natočili Liam Neeson a Jaume Collet-Serra se mi vcelku líbily, Ciznec ve vlaku ale zatím vypadá jako něco, u čeho těm dvěma došly síly. A taky to až podezřele připomíná jejich NON-STOP, tedy hitchcockovský thriller, u kterého někdo trochu víc šlápl na plyn, aby se u něj bavili i diváci v jednadvacátém století. Jen je tu místo letadla vlak a Vera Farmiga, která zatím nepůsobí jako nějaká zasadní záporačka. Jako jo, celkem to šlape, ale z celé upoutávky bohužel nejvíc trčí absurdně přehrocené akční finále, v němž létají vagóny vzduchem. A taky úporná snaha přesvědčit diváka, že to bude celé strašně vychytralé, i když všichni tušíme, že půjde spíš o nelogickou chujovinu, která by ale díky Neesonovi a Collet-Serrovi mohla být zase docela zábavná. I když po Neznámém, NON-STOP a Nočním běžci bych možná ocenil, kdyby tahle dvojka měla trošku větší ambice.  

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Cizinec ve vlaku: International Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Ten digitální brajgl na konci mě mrzí. Do té doby je to slušný thrillerový nadstandard, který podtrhuje známou skutečnost, že Vera Farmiga má do tváře vepsáno něco tajemného, co ji předurčuje k rolím v mysteriózních kouscích, kde se bude šponovat napětí. A funguje tu, i když jí přibývá vrásek. Logicky tu výborně zabírá i samotný Liam Neeson, který sice říká, že na akční role už kašle, podle upoutávky k tomu ale není ani v nejmenším důvod. Jen samotná zápletka zavání trochu nějakým televizním seriálem, co vám začne cuchat nervy skrze konspiraci a neznámý mcguffin, pak se ale horko těžko bude překulovat v něco, co dává smysl. Zatím nicméně máme naději.

Cizinec ve vlaku: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jaume Collet-Serra si po třech neesonovkách (Neznámý, NON-STOP, Noční běžec) oddechnul u Mělčin, teď se ale vrací zpátky k Liamovi. Jejich novým projektem je komorní thriller, v němž se bude cosi dít ve vlaku, a zatím to vypadá... až moc obyčejně? Určitě si vzpomenete právě na NON-STOP a nejspíš i na Zdrojový kód. The Commuter ale nevybalí žádný obdivuhodný moment a už teď působí jako thrillerová divočina, u níž asi nebude radno moc přemýšlet. Kéž bych se mýlil a byl z toho našlápnutý moderní Hitchcock. Řemeslně totiž Collet-Serra umí a byla by škoda, kdyby vyplýtval dva roky na nějakou ptákovinu.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace