Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Chůva v akci | The Spy Next Door | 2010
csfd  imdb
US premiéra: 15.01.2010
CZ premiéra: 18.03.2010
režie: Brian Levant
hrají: Jackie Chan, Billy Ray Cyrus, Amber Valleta, Lucas Till, George Lopez
 

V KOSTCE

Jackie Chan zase v Americe vydělává na důchod a asijské projekty. Tohle je ovšem tak daleko za hranicí dobrého vkusu, že tam nikdo neuslyší váš křik. Ohraná zápletka o získávání sympatií u dětí milostného objektu kombinovaná s ještě ohranějším udržováním dvojité identity, to celé zadupané do země neschopným scénářem a režií. Vlastně je to tak špatné, až je to docela zábavné, ale za to, že se budete bavit, ruku do ohně nedáme.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY

FOTOGALERIE

O FILMU

Jackie Chan už zažil lepší časy. Jeho gumové tělo zestárlo a moment, kdy mohl odejít do hereckého důchodu se ctí, už je také pryč. Jeho spolupráce s Jetem Li sice dopadla poměrně slušně, ale přesto je doba akční legendy nejspíš dávno pryč. Fyzicky by jistě Jackie ještě na nějakou tu pořádnou rvačku měl, ale nejspíš mu začíná stárnout i mozek, protože namísto toho, aby si někde dával po tlamě s Tonym Jaa, vybírá si scénáře k rodinným komediím. A obklopuje se v nich přinejlepším podezřelými herci. V komedii The Spy Next Door si zahraje obyčejného chlapíka, který má na chvilku pohlídat své sousedce děti, avšak jedno z děcek úspěšné prolomí důležitý vládní kód a najednou má celá banda za zády žoldáky, vládní agenty a vůbec hromadu nebezpečných padouchů. Jackie Chan měl původně hrát v Ochránci, kde si hlavní roli vystřihl Vin Diesel, ale i když mu to tehdy nevyšlo, nápad s kombinací hlídání dětí a akce mu nejspíš stále připadá dost zábavný. Režírovat bude Brian Levant, jenž se podepsal například pod Flinstoneovi nebo Beethovena a vedle Chana se objeví třeba otec popového moru jménem Hannah Montana Billy Ray Cyrus.

© copyright 2000 - 2019.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se