Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Chip a Dale | Chip 'n' Dale: Rescue Rangers | 2022
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 20.05.2022
CZ premiéra: 20.05.2022
režie: Akiva Schaffer
hrají: Andy Samberg, John Mulaney, Corey Burton, Ryan Alosio, Kate Chen

Chip a Dale: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Teaser na celovečerní návrat Chipa a Dale byl pro mě hodně příjemný překvapením a plnohodnotný trailer tyto dojmy naštěstí vůbec nekazí. Je sice o něco méně údernější a některé hlášky dvakrát nefungují, celkově mám ovšem z tohoto návratu stále hodně příjemný pocit. Tvůrci se totiž evidentně snažili natočit moderní Falešnou hru s králíkem Rogerem a servírují nám jednu slavnou animovanou postavičku za druhou. A nebojí se přitom ani zcela odlišných animačních stylů. Po technické a řemeslné stránce to pak šlape opravdu hezky, humorný styl Andyho Samberga a partičky The Lonely Island této látce zatím svědčí a např. Seth Rogen hláškující sám se sebou baví už teď. Na druhou stranu, tvůrci už se mohli napodruhé vytáhnout s výraznějším hudebním doprovodem a trochu se obávám, zda si těch animovaných cameo roliček nevyplácali až příliš. I přesto mi je návrat chlupaté dvojky mnohem sympatičtější než loňský Tom a Jerry či dvojka Space Jamu.

Chip a Dale: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Bál jsem se dalšího Toma a Jerryho, ale první upoutávka je... vlastně až překvapivě fajn. Na filmovém dobrodružství veverek z Rychlé roty je totiž zatraceně vidět, že ho má na starosti partička The Lonely Island, která má hlášek a nápadů na rozdávání a zároveň dokáže přijít jak s dostatečnou dávkou nostalgie, tak pořádnou porcí nadhledu. Výsledek tak zatím vypadá jako hodně feel-good zábava, u níž by se mohli pobavit jak ratolesti, tak na animovanou klasiku vzpomínající dospělí. Kombinace klasické a CGI animace s hranou podobnou pak vypadá o poznání lépe a vkusněji, než v případě naháněček kocoura s myší a pevně doufám, že roličky dalších známých postaviček bude mít blíže ke zde přítomnému králiku Rogerovi než prázdnému Space Jamu 2. Škoda, že trailer je pod vším tím přívalem gagů ke konci už trochu roztříštěný a výraznější hudební podkres by se také hodil. Jinak ale Sambergovi a jeho partě docela věřím a některé gagy či narážky (Cats!) mě zatraceně baví už teď.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace