Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Chceš mě, chci tě | The Ugly Truth | 2009
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 24.07.2009
CZ premiéra: 15.10.2009
režie: Robert Luketic
hrají: Gerard Butler, Katherine Heigl, Cheryl Hines, Bonnie Summerville, Bree Turner

Chceš mě, chci tě: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Sto lidí, sto chutí a k tomu nějaké dvě a půl miliardy žen. Nebylo mi po chuti, když jeden hravý web prohlásil za nejvíc sexy kost světa Katherine Heigl. Obyčejná sympatická blondýnka, pomyslel jsem si. Dokud na mě nevykoukl trailer odtajňující jednu ošklivou a nepříjemnou pravdu. Škarohlíd může poznamenat, že za zjištění, že muži občas přemýšlí různými údy, jen ne mozkem, nemusíme platit v kině dvě stovky. Ví se to už dlouho a komu to rodiče neřekli, ten (nebo spíš ta) si může vyjít v minisukni do prvního nočního podniku a brzy pochopí. Budou se dít věci. A rozhodně ne tak přívětivé, jaké s sebou přináší bijec Gerard Butler (poznámka mimo záznam, Word mi jeho jméno opravuje na gepard Hitler… cool :-). Butler se sice tváří jako drzoun, nakonec ale zjihne, polepší se a Katherine osouloží něžně a romanticky. Dejte na mě, buranem moc dlouho nezůstane. V hollywoodských romantikách to takhle prostě chodí a The Ugly Truth nevypadá, že by se chtěla jejich zákonitostem vzpírat. I napodruhé hobluje v ukázce stejné schéma, z něhož odtušíte žánrový standard, jenž je jen o trochu víc „posh“ než bývá obvyklé. Katherine má bez ustání perfektní černé a bílé hadříky, leskne se, vlasy načesány jak na předávání Oscarů a v očích pohled ženy vamp, která si je moc dobře vědoma svých předností. Jak jsem řekl na začátku – po téhle trailerové kampani už její vítězství dokážu pochopit. Aspoň trochu.

Stream s českými titulky.

Chceš mě, chci tě: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Katherine Heigl už zvládla svými pár seriálovými a filmovými výstupy udělat skutečnou díru do světa. Tak velkou, že dneska bez nadsázky platí za jednu z předních protagonistek žánru romantických komedií. I dnes se veze v tomhle stylu a švihu, i když to nevypadá na úplně tradiční romantiku, kterou nám Hollywod do roka sází na talíře tucty. Gerard Butler tu totiž nefiguruje jako milostný objekt z druhého břehu, o kterého celý film střídavě jde a nejde, aby o něj na konci šlo úplně nejvíc. Butler hraje poradce k tomu, aby nějaký takový chasník vůbec zabral a po Katerine Heigl regulérně vyjel. Kdo ví, jestli se něco stane i mezi nimi – tipovali bychom, že ano -, trailer se k tomu však staví neutrálně a nic takového nenapovídá. Místo toho napovídá, že mezi řádky milostných kapitol se opět vloží ztřeštěné eskapády ze života roztržitých žen, které se příliš snaží tlačit na pilu. To odpovídá spoustě trapných situací, na něž začíná být Katherine Heigl skutečným expertem (=stylově si je piluje na jedničku) a takovému tomu nádechu, u kterého většina pánů dá oči v sloup a většina žen po nich bude požadovat, aby na takový film potom zašli. Nic proti tomu – nevypadá to vyloženě otravně a celý ten trailer vlastně šlape docela fajn, i když nic objevného světu nepřináší.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace