Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Carrie | 2013
csfd  imdb
US premiéra: 18.10.2013
CZ premiéra: 17.10.2013
režie: Kimberly Pierce
hrají: Chloë Grace Moretz, Julianne Moore, Judy Greer, Alex Russell, Gabriella Wilde

Carrie: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

No... tak to byla Carrie. Sice jste si museli odpustit závěrečné titulky, jinak tu ale někdo obratně zkomprimoval celý film do 150 vteřin. To je ta špatná zpráva. Ta dobrá pak zní, že kdybyste si chtěli zaplnit těch pár dějových mezer, může to být hodně intenzivní pokoukání. Nová Carrie totiž boduje na obou přeobsazených pólech, vykazuje slušnou dávku napětí a už do "zeleného" traileru propašovala tolik krve, že by z toho Drákula vyžil aspoň týden. V první půlce upoutávky to ještě tak markantní není. Jakmile se ale zahustí atmosféra a trailer nechá mluvit jen devastační obrazy, člověku do hlavy hned naskočí pocit, že by tenhle remakeový tah mohl klapnout. O tom víc ale zamrzí ono plýtvání záběry. Řada lidí teď zřejmě přišla slušné maturitní překvápko.

Carrie: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Uf, další nebezpečná mladá dívka. Kolik jsme jich v poslední době viděli? Tahle ale nese slavné hororové jméno Carrie, takže už od začátku vyvolává větší pozornost, než její originálnější konkurence (kupříkladu ta ze španělského bijáku Mama s Jessicou Chastain). V době značek a remakeů se ale nemůžeme divit, že dostává Kingův román druhou šanci. A tak nezbývá, než uznale pokývat hlavou nad prvním teaserem, který se docela úspěšně odchyluje od tradiční formulky "tuna kratičkých záběru s intenzivní hudbou". Představení Carrie nové generaci sází spíš na tíživou atmosféru a šikovné navnazení na neobvykle velkou devastaci. Což je ale na druhou stranu maličko kontraproduktivní. Proč? Protože pokud vám první upoutávka hororové žánrovky odhalí, co se stane na jejím konci... Máte ještě náladu hnát se do kina?

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace