Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Buď chlap! | 2023
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 23.03.2023
režie: Michal Samir
hrají: Jakub Prachař, Tereza Ramba, Ondřej Sokol, Filip Novák, Sabina Remundová

Buď chlap!: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Michal Samir točí jako zběsilej. Podepisuje se to na kvalitě, nebo díky své mladické energii utáhne všechno? To ví asi nejlíp on sám a možná až za pár let ve zpětném zrcátku. Ke dvěma sériím seriálu Iveta a taky-voyácké spotřební komedii Gumy každopádně zvládne během pouhých dvou let přihodit i komedii Buď chlap! Ta se sice halí do rámce romantiky, protože loser Prachař tu zkouší obalamutit krásku Terezu Rambu, podobně jako u Matek od tohohle manželského producentského tandemu Schwarcz - Schwarczová to ale nevypadá na klasickou žánrovou blátotlačku, ale o pokus něco malinko posunout a naroubovat na látku nějaký žánrový přesah. A minimálně v ukázce to funguje, protože Ondřej Sokol umí být vtipný a jako rádoby guru dobrodružství i pravého mužství může bez problémů bavit. Snad tohle vtipkování utáhne i celovečerní stopáž. 

Buď chlap!: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Dělat z chlapů opravdový chlapy? Ale jo, tady asi pořád ještě leží nějakej nevytěženej komediální potenciál, jakkoli si třeba myslím, že přehnaná maskulunizace nikdy k ničemu dobrýmu nevedla. Když se to ale uchopí aspoň trochu moderně, což by v rukou Michala Samira mohlo, tak má tandem Sokol + Prachař slušnou šanci překvapit. Na první pohled totiž Buď chlap! vypadá, že to bude solidně natočený dobrodružství z neokoukané přírody, bez zbytečnýho pitvoření, tradičního českýho poprcávání, Langoše, Kozuba, a taky zbytečně přehnaných ambic, které by filmu mohly jen ublížit. Ukázka mě svou nenápadnou feel-good atmosférou popravdě dokonce i mírně zaskočila, tak snad téhle chvály nebudu za čtvrt roku v kině litovat.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace