Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Bubeník a princezna | 2024
imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie: Alex Pieter
hrají: Karel Gott, Jiřina Bohdalová, Jakub Kohák, Tonya Graves

Bubeník a princezna: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Tak jo, zasmáli jsme se, a teďka už by se pomalu mohl objevit ten Geňa se Suchošem a všem nám oznámit, že jsme se nechali napálit. Mezi námi – já to tušil už od prvního záběru. Tohle nepovedené intro 20 let staré počítačové hry totiž řve „APRÍL“ na všechny strany a nikdo to přece nemůže myslet vážně. Když sem se pak dočetl o smělých plánech tvůrců z produkční společnosti Angels Pictures hovořících o premiéře koprodukcí smrdícího animáku ve 28 zemích po celéme světě, normálně jsem se smál. Pomalu dusit jsem se začal při zmínce o rozpočtu 82 milionů korun. Ještě, že to celé zachrání král namluvený Karlem Gottem. A Jakub Kohák s Jiřinou Bohdalovou, které jsem teda nikde neslyšel, ale prý tam jsou (budou). Jak to vidíte vy? Připlatíte si v zimě za 3D, nebo půjdete na klasické dva rozměry? Že jste zmatení a konsternováni?

Dejme na závěr slovo producentovi, panu Petru Brychovy (opravdu cituji přesně tak, jak jsem našel): „Vždycky jsem byl mezi přáteli, nebo na škole ten kdo rozesmívá ty ostatní, takový ten pan vtipálek, vypraveč, prostě ten kdo rád dělá a pořád vymýšlí zábavu. Když se dnes podíváte jaké jsou dnes filmy, seriály, kolik vzniká kriminálek, kolik násilí v nich je, tak nabídka od Alexe dělat na komediálním filmu a navíc pohádce, kde ze vstupného rovnou poputují 4% na projekty pomáhajícím dětem, bylo pro mě jasné rozhodnutí. Prostě na 90 min. v kině zapomenout na všechny starosti a všechny pobavit a rozesmát. To je náš cíl a věřte máte se na co těšit. Tak v listopadu se uvidíme v kinech.“

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace