Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
BloodRayne | 2005
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 06.01.2006
CZ premiéra: nestanovena
režie: Uwe Boll
hrají: Kristanna Loken, Ben Kingsley, Michael Madsen, Matt Davis, Michelle Rodriguez

BloodRayne: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

V posledních dnech se vám mohlo udělat blbě jen ze dvou věcí. Z nemilosrdného horka a ultradlouhého traileru na nejnovější pecku od Uwe Bolla - Bloodrayne. Osobně jsem tuhle tombraiderovku hrál slabých deset minut a mnohem víc než o děj, jsem se staral o končetiny nepřátel plachtící vzduchem různou rychlostí, takže nemám důvod nevěřit ději, který je v traileru nastíněn. Je to pravé peklo, proti kterému je Underworld dílem hodným Nobelovy ceny. V úvodu se Boll snaží dynamickým celkem znásilnit záběry z Pána prstenů, jakmile se ale kamera přiblíží k hrdinům, vyprchá veškeré kouzlo jako pára nad hrncem a nedejbože, aby se Kristanna Loken začala ohánět svými břitvami nebo se snad pokoušet o charakterní herectví (těžko říct co je zdraví nebezpečnější, sázím na to druhé ;). Upíří kompars neumí správně kousat do krků, výprava soutěží s Priceznou ze mlejna (a prohrává na celé čáře) a Ben Kingsley je horší než Jeremy Irons v Dračím doupěti (to znamená, že je tak špatný až z toho praskají teploměry). Mám pokračovat? Kupit sarkasmy je s trailerem na Bloodrayne tou nejsnažší věcí na světě, problém je, že vás brzy začnu nudit, stejně jako tenhle čtyřminutový macek. Je opravdu smutné koukat na hvězdy a hvězdičky, jak se postupně ztrapňují před objektivem, skoro tak smutné jako sledovat Uweho pokus o vášnivou lesbickou scénu (ano!). A to jsem popsal tak zhruba půlku traileru, v té druhé je ještě víc divných soubojů, dějového odpadu a líbacích scén (tentokrát už hetero). Občas to vypadá výpravně (na české poměry, na ty hollywoodské nebo německé nemá Uwe ani náhodou), ale jakmile se střihne do polodetailu, všeprostupující hrůza se vám odhalí v celé svojí nahotě. Máte to zapotřebí? Dojděte si radši pro nanuk.

BloodRayne: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Jenže kam s tímhle na Uweho Bolla. Kde příběh neexistuje, tam si ho umí vymyslet. Obsese středověkými reáliemi (v lese se dá točit zadarmo), král upírů jako záporák a další neuvěřitelně stupidní vykrádačka bullet-timeu (na to je Uwe machr) a máme potřebný základ. Pokud jste si doposud nějak idealizovali Kristannu Loken, tak tady veškeré vlhké sny končí - jako BloodRayne vypadá neuvěřitelně asexuálně (především když "přibíjí" chlapy na mříže) a jestli umí zacházet s mečem se nedozvíte, protože trailer dává pojmu "divoký střih" úplně nový rozměr. Smutno vám ale nebude jen z blonďaté T-X, mnohem větší ostudu si zjevně utrhne Ben Kingsley jako král upírů a Michael Madsen jako středověký Blade (vypadá ovšem jako žebrák s poruchou hlasového ústrojí). Celé to připomíná jako pokus o nepřímé pokračování televizního Zorra (pamatujete tu španělskou "telenovelovou" verzi, ne?) a kdo si myslel, že hrůzu Dračí doupě (Dungeons and Dragons) nelze překonat, tady máme vyzyvatele. Trailer na Alone in the Dark mi přišel celkem "normální", o traileru k BloodRayne však nelze říct vůbec nic pozitivního. Dvě hvězdičky za... ježíš... no za toho chlápka, co to komentuje. Ten jedinej má trochu soudnosti. ;)

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace