Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Blondýnka | Blonde | 2022
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 23.09.2022
CZ premiéra: 23.09.2022
režie: Andrew Dominik
hrají: Ana de Armas, Adrien Brody, Bobby Cannavale, Garret Dillahunt, Scoot McNairy

Blondýnka: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Trailer je udělaný moc hezky. Hudební dramaturgie funguje perfektně a jednotlivé obrazy samy o sobě maximálně lahodí oku, přitom jde vesměs o velmi pečlivé rekonstrukce dobových záznamů a ikonických fotek, plakátů i výjevů ze života nejslavnější blondýnky světové historie. Muselo to dát spoustu práce, a přitom... přitom jde o film Netflixu, kde, jak víme, absence pevného producentského vedení často vede k nesoudným autorským vizím a nedopečeným bijákům. Bál bych se i v tomhle případě, ale do velké míry i kvůli tomu, že mě osobně Ana de Armas v těch záblescích dramatických momentů herecky úplně nepřesvědčuje. Ale třeba zazáří, nejen jako krásná tvářička a dokonalé (evidentně hodně času i nahé) tělo.

Blondýnka: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Režisér Andrew Dominik svou dlouho odkládanou biografii Marilyn Monroe hlasitě hypeuje a nebojí se před opulentní premiérou v Benátkách přirovnávat film k Občanu Kaneovi. Netflix tu bude představovat celý balík svých nejambicióznějších podzimních projektů, tak aby mohl naplno opanovat oscarovou sezónu. Tenhle účastník to bude mít snazší ve společenských rubrikách a v klevetech na sociálních sítích, protože má jít o erotikou nabitý skandální projekt se spoustou sexu a nahoty, což je pochopitelně silná disciplína představitelky Any de Armas. Toho Občana Kanea tady ale úplně necítím a ani nějaký herecký galakoncert - spíš hezkou tvářičku s hubenýma nohama i líbezně tvarovanou pánví ve filmu, co vypadá podobně jako Mank. Což mě malinko zneklidňuje. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace