Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Blíženec | Gemini Man | 2019
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 04.10.2019
CZ premiéra: 03.10.2019
režie: Ang Lee
hrají: Will Smith, Clive Owen, Mary Elizabeth Winstead

Blíženec: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Ang Lee se vážně snaží, ale prostě to tam není. Ve druhém traileru Blížence může být sebevíc střílení a explozí, stejně se ale budete soustředit jen na mladého Willa, který vypadá jako z... parádní videohry? Jasně, od dvojky Trona se v Hollywoodu ušla hodně dlouhá cesta - třeba Nick Fury vypadal v Captain Marvel na jedničku. Sebrat 25 let z tváře Willa Smithe se však ukázalo být mnohem těžší, jelikož výsledek pořád nevypadá schůdně. Kolik času zbývá do premiéry? Momentálně přesně dva a půl měsíce. Prostoru pro upgrade je tedy habaděj, stejně se ale o Blížence začínám bát. A vlastně se začínám bát i o Irishmana, v němž se toho může nepovést ještě daleko víc!

Blíženec: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Slyšeli jste tu ránu? To nám spadly všechny hračky do kanálu. Tady se bohužel sci-fi historie přepisovat nebude. Hi-tech thriller Gemini Man jsme nominovali mezi nejočekávanější filmy roku, protože jeho scénář je v hollywoodském zákulisí adorován roky, zápletka o mladém Smithovi kočkujícím se se starým zní jako upgrade Loopera a Ang Lee je vizuální mag, co oslnil snad v každém žánru (a i roky po Rozum a cit a Tygr a drak dokázal oslnit třeba digitálním hávem oscarového dojáku Pi a jeho život). Tohle ale vypadá mizerně. Ano, opravdu hlavně vypadá. Omlazovací kúra je děsivá, triky pekelně nedokonalé, náboj akce nulový. A navíc jsou veškeré kulisy béčkově hnusně zašedlé (že by vedlejší efekt 120fps, prý filmové revoluce?) a ze story ukázáno tak málo, že vás nemá moc co chytnout. Už po pár sekundách pochopíte ty naštvané reakce prvních diváků, co viděli ukázky, tohle totiž navzdory snaživému trailerovému řemeslu smrdí těžkým propadákem. A přesunem z nejočekávanějších filmů roku na kandidátku top failů. Dvě a půl.

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace