Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Bez kalhot | Magic Mike | 2012
imdb  kinobox
US premiéra: 29.06.2012
CZ premiéra: 12.07.2012
režie: Steven Soderbergh
hrají: Channing Tatum, Alex Pettyfer, Matt Bomer, Matthew McConaughey

Bez kalhot: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Zpocené bicáky, vymakaná pozadí a svůdné pohyby. To jsou tři hlavní věci, kterými Soderbergh prodává Magic Mike. Nějaké dramatičtější vsuvky si trailerová kampaň šetří až do kina, jelikož na ně prostě není místo. Obzvlášť v minutovém eRkovém traileru, jež může odhalit zase o trochu víc chlapské kůže. A dát tak ženám definitivní důvod, aby se zšikovaly do nabuzených houfů a zaútočily na kinosály. Z pestré kombinace protagonistů si totiž nelze nevybrat alespoň jediného favorita, který to v nadlidské podobě roztočí na stříbrném plátně. Bude to stačit na slušné tržby? Bude to stačit na dobrý film? Zatím těžko soudit. Prvoplánové vábení divaček ale funguje bez problému a jedno víme jistě už teď. Na projekcích ve Varech bude zatraceně horko.

Bez kalhot: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

No, čekali jsme větší odvaz. Soderberghova striptérská odysea je tu v prvním traileru, kdo ale čekal něco osobitého nebo jinak vybočujícího, bude nejspíš zklamaný. Máme před sebou víceméně klasickou romantiku o tom, že člověka druzí přijmou až poté, co on přijme sám sebe. Jen v obráceném gargu, takže šat tentokrát odhazují pánové. A pětidolarové bankovky nevytahují postarší podnikatelé, nýbrž rozdováděné dámičky. Na tvůrce Soderberghova fomátu je to docela zklamání, Magic Mike má ale ještě spoustu času na to, abys nás přesvědčil o svojí výjimečnosti. Napoprvé výrazněji zapůsobí jen McConaughey ve svém živlu a než se nadějete, nevýrazný popík vás dovede na konec traileru. 3 hvězdy.

Pod odkazem Stáhnout odkaz na HD stream od Applu.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace