Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Bastardi 3 | 2012
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 20.09.2012
režie: Tomáš Magnusek
hrají: Tomáš Magnusek, Tomáš Töpfer, Ilona Svobodová, Dana Batulková, Ladislav Potměšil

Bastardi 3: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

A máme tu jasného adepta na nejzábavnější upoutávku roku. Tomáš Magnusek si grandiózně dělá legraci ze sebe, ze situace v České republice a z filmařiny vůbec, když servíruje promyšlený mix herecké sebereflexe a parodování současného filmového vizuálu. Dokonale si tropí šprýmy z výstavby hollywoodských trailerů a omamně diváka vtahuje do příběhu učitele, jenž ve své cestě za morální spravedlností zašel příliš daleko. Je s podivem, kolik nadhledu materiál obsahuje a jak uvědoměle se všichni zúčastnění podílejí na téhle zábavné taškařici, která by nám měla jednou provždy ukázat, jak se tropí zatraceně trefná sranda. Jedinou vadou na kráse je... počkat, počkat... ONO JE TO CELÉ MYŠLENO SMRTELNĚ VÁŽNĚ!!!

Bastardi 3: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tohle není pre-teaser na nového Batmana. Ani první ukázka z dalšího remaku Přichází Satan. Tohle je Tomáš Magnusek ve svý hardcore temnotě. Nekorunovaný král českých „nezávislých“ producentů vyslyšel slova, která svým souvěrcům posílá Quentin Tarantino, a i on se jal dokončit svou dolarovou trilogii. Svého Kmotra. Svůj opus magnum. Kriminální sága (ano, už netřeba šetřit výrazivem) Bastardi se dočká svého epického zakončení, což nám avizuje docela uvědoměle koncipovaný teaser, jemuž se ale každý, kdo viděl aspoň jeden předchozí díl musí smát. Kdo totiž slyšel dialogy v té potemnělé tělocvičně nebo spatřil, jak Magnuskovo břicho čelí na schodišti zparchantělými žákům, ten se jeho pózování ve stínu musí uchechtnout. Tohle není Charlie Bronson, ani Clint Eastwood a ani Bruce Wayne zahalený v temnotách. To je prostě český pan učitel, v jehož filmech je doposud nejosudovější sentencí libozvučné „K čemu je Bůh, když se rodí takoví zmrdi, jako jsem já“.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace