Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Bajkeři | 2017
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 19.10.2017
režie: Martin Kopp
hrají: Adam Mišík, Jan Komínek, Vojtěch Machuta, Celeste Buckingham, Julie Šurková

Bajkeři: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

To si teprve začnete naplno vážit Kotka s Mádlem. Jejich špičkování totiž povýšilo Snowboarďáky a Rafťáky nad úroveň žánrových tuctovek a někdo takhle zajímavý, zábavný a přirozený Bajkerům strašně chybí. Nové záběry naštěstí odtahují novou letní oddychovku od Rafťáků, ta podobnost už nebije tolik do očí a nemusíme se děsit čistého rip-offu, na druhou stranu tu není nic, co by vyloženě přitáhlo pozornost. Představuje se taková nedomrlá rutina, která z traileru zavání nejhomofobnější řachandou všech dob a krom jedné hlášky s prdelí nenabízí vůbec nic, čeho by se mohla vaše bránice chytit. Ještě to bude chtít hodně marketingových kouzel, aby z toho byl hit. 

Bajkeři: Videoklip


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Trailer se zatím ještě nezjevil, ale videoklip už utěšeně rotuje, takže by bylo škoda ho minout. Samozřejmě ne kvůli hudbě, ta moc radosti neudělá a ani kdovíjakou parádu, protože jde o druhořadý rádoby moderní popík, co se ani nezvládne uhnízdit v hlavě jako ušní červ. Ale spíš kvůli materiálu, který prezentuje - protože pokud jste pojali podezření, že Bajkeři jdou ve šlépejích těch dávných teen hitů Karla Janáka, klip vás neskutečným způsobem přesvědčí, že jde o celkem nelítostnou kopírku Raftáků. Ale fakt maximální, tedy alespoň v ukázaných výjevech. Stejné vizuální ladění, stejné celé scény i záběry, stejný koncept. Takhle se s tím náctiletým žánrem asi moc nepohne. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace