O FILMU
Nicolas Cage je dobrý herec, jen na to asi v posledních letech zapomněl a podle mnohých by měl i toho Oscara vrátit. Každopádně jeho blbnutí před kamerou a přehrávání se staly na internetu legendárními. Tak proč toho nevyužít a nenatočit regulérní šílenou komedii? V Army of One ho čeká role chlapíka, který s válkou nemá vůbec nic společného, žije někde v USA v klidu a míru, vyvěšuje si na dvorku vlajku a nenávidí teroristy. Jednoho dne se ale rozhodne, že sám přispěje k dopadení toho nejhoršího a vydá se po stopách Usámy bin Ládina. A chce ho na vlastní pěst vypátrat a zlikvidovat. Zní to hodně šíleně, ale co byste čekali od režiséra Borata? Jo a mimochodem, vychází to celé ze skutečných událostí!
TRAILERY
FOTOGALERIE
TOP Diskuze
99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 33První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 15Sláva: V.I.M. 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12Shrek 5: Teaser 2 10Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje


Klidně bych mu i odpustil, že se dal na nižší hereckou ligu, ale sakra po tom, co jsem viděl film Joe mne to tak mrzí, že se nedokáže vybičovat k něčemu pořádnému. Zas tak starý ještě není....