Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Americký zabiják | American Assassin | 2017
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 15.09.2017
CZ premiéra: 14.09.2017
režie: Michael Cuesta
hrají: Dylan O'Brien, Michael Keaton, Taylor Kitch, Sanaa Lathan, Shiva Negar

Americký zabiják: International Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Michael Keaton jede a i tady si svou mentorskou kreaci zatraceně užívá. Nebezpečí z něj stihne vyzářit hned během prvního záběru. Když se k tomu přidá spletitý příběh s jasnou deklarací fyzické dominance, začne vás trochu zneklidňovat, jestli náhodou nemá hlavní hrdina s tváří Dylana O´Briena příliš málo charisma, než aby ho jeho starší kolega nerozsekal a totálně nezastínil. Možná je to ale dobře, protože příběhové zákruty působí v téhle hodně spoileroidní ukázce poněkud genericky a finále je až příliš digitální, než abyste si sedli na zadek. Z těch light epigonů Bournea je ale tenhle jeden z nejslibnějších, tak uvidíme, jak půvabný bude v celé své kráse.

Americký zabiják: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Tak tohle jo. Když se o Bournea juniora snažil Taylor Lautner, byla to docela bolest, Dylan O'Brien si to ale strašně dává. Tahoun Labyrintu se oklepal z těžké nehody a je zpátky v akčním módu, přičemž mu s klidem věříte odhodlaného klučinu, který se naučil zabíjet šmejd z teroristických buněk. Navrch je tu samozřejmě Michael Keaton, který dodává charisma a sem tam přihodí drsnou hlášku. A i když bouchačkami mává hlavně mladá krev, když už "Batman" někoho chytí pod krkem, má to rozhodně grády. Trailer Amerického zabijáka by samozřejmě mohl být kratší a neukazovat tolik akce. Někdy po půlce se ale rozjede takovým způsobem, že ho prostě jen bezbranně hltáte a modlíte se, aby byl výsledek alespoň z půlky tak našlapaný jako tohle eRkové promo.

Americký zabiják: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Dylan O'Brien si slušně nakopnul kariétu Labyrintem a málem z něj byl nový Spider-Man, v březnu 2017 ho ale při natáčení porazilo auto a poslalo ho na pár měsíců na lůžko. Jak se z (prý docela vážné) nehody oklepal? Očividně už je plně na nohou, protože tu máme teaser jeho zbrusu nového filmu. O'Brien si v "Americkém zabijákovi" zahrál klučinu, který sám ze sebe vycvičí nového Bournea, a vypadá u toho zhruba stokrát lépe než Taylor Lautner. Druhým tahákem je pak Michael Keaton, jenž tu machruje jako zkušený mentor, a výsledkem je solidně vypadající thriller, který by nemusel úplně zapadnout. Samotný teaser je bohužel dost utahaný a je z něj patrné, že tu budou akční scény hodně velkým svátkem. O'Brien a Keatonho ale rozhodně drží nad vodou, tak doufejme, že se neupsali velké špionážní nudě.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace