Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Americký sniper | American Sniper | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 16.01.2015
CZ premiéra: 05.03.2015
režie: Clint Eastwood
hrají: Bradley Cooper, Sienna Miller, Luke Grimes, Kyle Gallner, Jake McDorman

Americký sniper: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Už to není taková megapecka jako teaser. A přiznám se, že úplně nevěřím všem těm citovaným nadšeným recenzím - je jich totiž tolik, že nejen že zvládnou vydatně retardovat tempo, ale navíc nezní kdovíjak přesvědčivě. Spíš naopak mě donutilli kliknout si na RottenTomatoes a zjistit, jak to s těmi recenzemi doopravdy je. Upřímně řečeno, nekoná se kdovíjaké terno - neslibuje se další superklasika o rozměrech Million Dollar Baby nebo Dokonalého světa, mluví se "pouze" o působivém, soustředěném a parádně zahraném příspěvku do žánrové škatulky válečných dramat. Nová upoutávka mě neoslňuje, film ale pořád láká, i když nebude sbírat glóbí nebo oscarové nominace.

 

 

Americký sniper: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Výbornej teaser. Poskládanej jak podle učebnice. Jedna scéna, svou povahou poměrně krutá, která šponuje napětí na maximum. A do toho záběry z jiných pasáží filmu, které příběh vojáka vztáhnou k jeho bližním. Prostě válka a její už tak dost šílené nástrahy vs. rozeklané rodiny. Když se k tomu pak ještě přidá titulek lákající na příběh nejsmrtonosnějšího snipera americké armády a vědomí, že film režíruje sice drsňák, leč velmi přemýšlivý drsňák Clint Eastwood, pak se nelze netěšit. A samozřejmě neobdivovat Eastwoodovu vitalitu, protože zatímco my budeme v 84 letech už dvacet roků po smrti, on pořád točí na stejné úrovni jako omladina.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace