Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Ambulance | 2022
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 08.04.2022
CZ premiéra: 17.03.2022
režie: Michael Bay
hrají: Jake Gyllenhaal, Garret Dillahunt, Eiza Gonzáles, Garret Dillahunt, A Martinez

Ambulance: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Michael Bay si uvědomil, že by se jeho nový film mohl trochu propagovat, a tak je tu s novým trailerem. Jde trochu s křížkem po českém funuse, protože Ambulance má v našich kinech absolutně tragickou návštěvnost, kasovní pohřeb Bayovy novinky v Americe ale teprve čeká. Trailermakeři se určitě snaží a odvážná hudební dramaturgie postavená na popěvku a chytlavém popíkovém songu zvládne obalamutit, sílu dotáhnout diváky do kin ale tak úplně mít nebude. Minimálně když mám soudit podle sebe. Hezké... ale ne dost strhující.  

Ambulance: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jak spolehlivě zabít půlminutový spot nové bayovky za x milionů dolarů? Nechte v něm poletovat písmena, aby člověk všechny ty exploze, honičky a vymazlené akční záběry vůbec nevnímal! Nechápu, jak na tuhle kokotinu někdo přišel, ale Ambulance vlastně měla poslední šanci nabrat diváky. První trailer má za sebou a bylo kolem něj docela ticho, nějaká druhá či třetí upoutávka se k masám ani nedostane. Vypálit lidem bulvy tak bylo v letošní slabé superbowlové konkurenci extra jednoduché. Co tam prostě napsat nový nářez od režiséra Transformers, udělat zatraceně sexy koláž a jít domů? Ale kdeže, Universal se rozhodl experimentovat – a výsledkem je obří promarněná šance, po které Bay nejspíš vezme Bumblebeeho 3. Uf!

Ambulance: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Michael Bay je zpátky. Od mezinárodních špiónů se ovšem tentokrát přesunul zpátky k něčemu daleko menšímu, i když... "menšímu". Parta lupičů klaďasů v čele s Jakem Gyllenhaalem a Yahyou Abdul-Mateenem II si zkrátka počíhá na tu špatnou banku v tu špatnou chvíli, a skončí to naháněním sanitky s postřeleným poldou po dálnících Los Angeles. A vypadá to zase jednou natřískaně, i když tentokrát nejsem úplně fandou té rozklepané kamery, kdy Bay zjevně zašel s tímhle módem ještě dál než co předvedl v 6 Underground. Jinými slovy přestože jsem rád za návrat k na režisérovi poměry komornější zápletce, nemůžu se ubránit dojmu, že příliš mnoho tvůrčí volnosti časem nedopadá dobře, viz. třeba Snyder a Armády mrtvých nebo Ayer a... většina jeho filmů. Ukázka jako taková mi nicméně dost sedla, zejména s tou zpomalenou verzí California Dreamin. Takže jo, jako nepokrytý bayofil se tradičně těším. Tentokrát ale o něco opatrněji než u minulých netransformeřích filmů.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace