Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Alvin a Chipmunkové 2 | Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel | 2009
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 23.12.2009
CZ premiéra: 24.12.2009
režie: Betty Thomas
hrají: Jason Lee, Zachary Levi, Justin Long, Anna Faris, Matthew Gray Gubler

Alvin a Chipmunkové 2: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Skvíkvl. Chipmunkové. Barevné. Svetry. Hlasy! Přiskřípnuté. Genitálie. Ve. Svěráku. Mixér. Popové. Vypalovačky. Jason. Lee. Berle. Banánová. Slupka. Skateboard. Chudák. Jason. Lee. Sýrové. Křupky. Ježišmarjá. Pomoc. Blondýna. Pořád. To. Nebere. Konce. Vybíjená. Nejhůř. Sestříhaný. Hod. Míčem. Na. Světě. Debilní. Křeček. Se. Plete. Všem. Pod. Nohama. Zase. Skvíkvl! Chipmunk. Na. Šišatém. Míči. Genitálie. V. Hodně. Utaženém. Svěráku. Bújá! Kmitání. Ocasem. Ve. Stylu. Černých. Bratrů. Ach. Jo. Jste. Tu. Ještě? To. Nejlepší. Nakonec. Tři. Úplně. Stejně. Hnusný. Veverky. V. Ženském. Balení! Bůh. Ví. Co. Mají. Ve. Svěráku. Ale. Mluví. Stejně. Debilně. Jako. Ty. Tři. Předchozí. Záchodové. Štetky. Ve. Svetrech. Vrrrrrrau! Bylo. Tam. Vlastně. Dohromady. Něco? Bolí. Mě. Genitálie. Dno. Prsty. V. Krku. Wow. Nedík.

Alvin a Chipmunkové 2: Teaser 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tady si někdo s teasery pořádně vyhrává! Nejprve geniální nápad s přezpívanou znělkou, teď geniální nápad s přezpívanou znělkou... obohacený o stejně oduševnělé setkání u skříněk. Znáte to ze všech středoškolských komedií. Dlouhá chodba, po obou stranách barevné úschovničky. V nich se krčí sexbomby. A kolem si to štrádují loseři, kteří by za normálních okolností nesbalili ani plastovou panenku. Jenže jsme ve filmu a tam je k „zásunu“ vždycky blíž. Tentokrát to bude podívaná jaksepatří chlupatá, protože se budou párovat chipmunkové a chipetty. Začíná se u oční kontaktáže, u zpomaleného mrkání, které vídáme snad v každém druhém animáku. Tedy, nuda nudoucí. Navíc všichni víme, co z takového párování obvykle vzejde. V trojce Doby ledové se caparti namnožili brutálním způsobem, i ve Shrekovi mláďata prdí a krkají v každém druhém záběru. Ještě se dočkáme pištících chipmunčat a zakládám petici za přijetí ústavního zákona o zákazu vřeštících digitálních potvůrek se sklonem k páření. Výjimku by měl dostat jen ten zelený chipmunkovský piškuntál. Styl jeho chůze je prostě neodolatelný.

Alvin a Chipmunkové 2: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Tapdadááááááá, tadadadadada tapdadadáááááááááá. Tadadadááááááá, tapdadááááááááá. Tadadadáááááááá, tapdadááááááááá. Tadadadááááááááááá. Tatatatááááááááááááááááá!!!
Červený, modrý a zelený humus jsou zpět a ječí pod logem 20th Century Fox. A pak vyjeknou „Christmas.“ Blbější teaser jsme tu už dlouho neměli. Všichni si pamatujeme upoutávky, v nichž nebyl ani jeden záběr z filmu a následné zklamání fanoušků, kteří doufali, že uvidí alespoň kousek ze třetího Terminátora nebo ze dvojky X-Menů. Teaser na Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel je však v útoku na filmového diváka mnohem brutálnější a nekompromisnější. Druhé uječené dobrodružství vykastrovaných hlodavců donutí člověk film nenávidět dřív, než z něho vůbec něco uvidí. A takovou sílu má jen tvorba Zdeňka Trošky. Po tomhle zvukovém armageddonu doufám, že tuhle trojici upištěných skrčků nacpe Zachary Levi v regulérním traileru do mixéru a já už jejich vysoké hlásky nikdy v životě neuslyším. A i tak ode mě nemůže čekat víc než dvě hvězdičky. Teď je to za jednu a kdo v diskusi napíše, že se mu to líbí a připadá mu to vtipné, ať si to pustí ještě pětkrát za sebou. Zaslouží si to.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace