Ridley Scott se chce vrátit k VetřelcůmDemonic8Jen to ne prosím, ač mám Scotta rád, tak Vetřelce už radši ne.
Ať to dají někomu jinému, věřím, že by dokázali i jiní natočit hezké vetřelčí příběhy. Alvarez se tomu přiblížil, kdyby se vystřihla cca poslední půlhodina.
A tihle lidi měli taky super nápady viz krátké filmy ke 40.letému výročí prvního Vetřelce - link
Popřípadě i tenhle tvůrce měl fajn nápady Alien Monday
Diskuze k filmu Alpha Gang
příspěvky
Napsat příspěvek
Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
TOP Diskuze
82Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 35Víkendový výplach #876 o Spielbergovi a Speed Racerovi 35Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 43Den odhalení: Recenze 22MZ Live #281 o Dni odhalení a Posedlosti, První dojmy ze Spielberga a brněnský živák o lásce 18Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 18Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 18V srdci divočiny: Trailer 27Velrybí pád: Teaser


