Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Padesát odstínů šedi | 50 Shades of Grey | 2014
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 13.02.2015
CZ premiéra: 12.02.2015
režie: Sam Taylor-Johnson
hrají: Dakota Johnson, Jamie Dorman, Luke Grimes, Victor Rasuk, Jennifer Ehle

Padesát odstínů šedi: Blu-ray trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Ne, prostě jsme vám to nemohli zatajit! 50 odstínů šedi se dočká prodloužené, necenzurované verze, která bude ještě "rajcovnější" a "rafinovanější" než půlmiliardový kinosestřih. Znamená to víc pana Greye bez trička? Nebo víc návštěv od bobří řeky? Kdo ví, Universal každopádně vyinkasuje další obrovský balík, protože konkurence je mrzká a divačky jsou po odstínech pořád žhavé. Vlastně je to plně pochopitelný tah, už kvůli tomu, že tu E. L. James nebude kecat do finále (u kinoverze si řádně dupla). S trochou štěstí se tedy dočkáme jakési režisérské verze, i když je daleko pravděpodobnější, že je Sam Taylor-Johnson dávno za humny (další díly točit nebude) a do střižny si sedli producenti. V každém případě...ať už je to proboha všechno za náma!

Padesát odstínů šedi: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Valentýnské plácání už je za rohem, takže je na místě malá rekapitulace. 100 milionů prodaných knih, 250 milionů zhlédnutí traileru... a nespočet třesoucích je partnerů, kteří si už přespříští víkend projdou menším peklem. Upoutávky sice pořád působí neškodně uklidňujícím dojmem, ale nenechte se mýlit. Šance na něco dobrého jsou stále minimální a kdekoho tedy čeká nejromantičtější přetvářka roku. Bude to hit? Jistě. Nás ale koukatelnost přeci jen zajímá víc než vysoké cifry.

Padesát odstínů šedi: TV trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

A jako proč ne. Kdybych měl v rukou dámský bestseller s trochou plácání po zadku, klidně bych se vydal tímhle upoutávkovým směrem. Casting už se sice zachránit nedá, jinak ale jde o vizuálně solidní a dobře sestříhanou minutku, která představí základy, upozorní na přítomnost výborné Marciy Gay Harden a navnadí na trochu té sešněrované nahoty. Vzhledem k cílovce plně akceptovatelná práce (ta písnička ke kampani sedí výborně), 50 odstínů šedi má tudíž umetenou cestičku k velehitovému debutu. Jestli je to dobře nebo špatně ale zatím není tak úplně zřejmé...

Padesát odstínů šedi: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jo, je to docela rajcovní. Což považuju za zárak s ohledem na to, jak debilní kniha je adaptována. Lobotomicky napsaný papírový pórek bude převeden ve film, který po řemeslné stránce určitě vypadá líp, než jaká je literární úroveň předlohy. Jestli ale dokáže stejně účinně saturovat představy a sny cudných paniček, to je už otázka do diskuze. Přeci jen se servíruje poněkud bezdějový romantický thriller, který nemůže dopřát fantazii takový prostor, co psané slovo - a v éře RedTube a filmů Verhoevena nebo Cronenberga nezvládne oslňovat ani rafinovaně zastřenou, natož explicitní sexualitou. Trailer je nicméně fajn.

 

Padesát odstínů šedi: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Kdo ví, do čeho jde, ten nemůže být rozrušen. První upoutávka na 50 odstínů šedi je právě taková, jak se předpokládalo a dalo se odvodit fotek - dělá se hlavně velký tyjátr ze setkání s panem Greyem, které pozvolna, krůček po krůčku, pusu po puse a zásun po zásunu vede až k té tajné komůrce, ve které se půvabná Dakota Johnson nechá svazovat, přidušovat a bičíkem po prdeli mlátit. Slaboduchý knižní crossover mezi pornem a Twilightem nicméně vypadá v traileru důstojně a v podstatě nemám důvod se mu smát. Bude to hit, řemeslně  rozhodně nad úrovní své mizerně napsané předlohy.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace