Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
300: Vzestup říše | 300: Rise of an Empire | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 07.03.2014
CZ premiéra: 06.03.2014
režie: Noam Murro
hrají: Sullivan Stapleton, Eva Green, Rodrigo Santoro, Andrew Tiernan, Ashraf Barhom

300: Vzestup říše: Finální trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jak se nám líbila nová Třístovka vám prozradíme už dnes o půlnoci (holt embargo), Warneři nicméně krátí čekání na první reakce dalším trailerem. Premiéra je tu za pár dní, takže už víc upoutávek nečekejte. Finální lákací zářez je ale moc pěknou tečkou za našlapanou kampaní, která dala obratně zapomenout na to, že se o další řecký slow-mo-fest nikdo neprosil. Zbroje řinčí, Evička hází osudové pohledy, oceán pohlcuje jedno tělo za druhým... Hlavní trailery to sice předváděly v o něco říznějších sestřizích. Ani tady si ale není moc na co stěžovat, protože Murro dobře ví, co po něm studio chce. A rozdává to plnými hrstmi.

300: Vzestup říše: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Pořád to tak úplně nefunguje. Zmutované War Pigs od Black Sabbath sice trailer vykopávají o level výš, některé záběry hladí po očích tak, že si rohovka se sítnicí začnou vrnět, jiné si můžete nechat zarámovat a v každém sestřihu filmových momentů roku vám způsobí malý orgáč. Jenže... furt to tak nějak nestačí. Celkovým dojmem se to jedničce přiblížit nedokáže, protože prezentovaný materiál je o kus sterilnější a doopravdy nestrhne. Šeptání Evy Green by sice podlehl každý chlap, novému přestylizovanému nášupu se ale zatím daří spíš odolávat, přestože se trailermakeři snaží, seč jim kvílení Ozzyho Osbournea stačí.

300: Vzestup říše: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Bude to velkolepé. Rozhodně velkolepější než napoprvé. Digitální velikášství prodává scény, které jsou zasazeny do mnohem pestřejší a rozsáhlejší historické mapy. Bude se to řezat, a to mocně a taky hodně dravě. Jestli se ale něco traileru ani napodruhé nepovedlo, tak prodat zápletku. Xerxés se sice drze sklání nad Leonidasem, mluví se o pomstě a scenáristé proti sobě štělují dvě krvežíznivé ženy, kibicující mnoho ozbrojených mužů, v rovině osobních emocí to ale nefunguje ani za mák. Vidíme jen spoustu pompézních záběrů, naleštěné záblesky akce, docela šikovnou snahu navázat na původní stylizaci v rozmáchlejším blockbusteru. Vidět to budu chtít a rozhodně v kině - háček typu "This is Sparta!" tu ale jednoduše chybí.

300: Vzestup říše: Trailer


300: Vzestup říše: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Motherf*ckin' epicness all around! A zároveň jedno z největších trailerových překvapení roku, protože tak okázalý vstup do stejné řeky skoro vyráží dech. Dvojka Kick-Ass nás naučila, že nevyžádané sequely mohou otrávit už ohyzdnými trailery. Druhá Třístovka ale touhle cestou kupodivu nekráčí, a i přes výměnu režiséra oslňuje přesně v tom duchu, který nastavila jednička. To znamená, že tu všechno vypadá naprosto božsky, akorát se v sequelové tradici nafouklo měřítko o úroveň výš. Divácká očka tak bombardují výjevy z obřích bitev, jež fasují vítané námořní oživení, a epická hudba doprovází představení jedné drsňácké postavy za druhou. Že tomu zatím chybí výživné násilí a nějaká ta památnější hláška? Jistě. Na to si ale s radostí počkáme do eRkových trailerů, které by Vzestup říše mohly v klidu napasovat do pozice březnového megahitu. Warnerům se tenhle sparťanský odsun zkrátka vydařil, jelikož utekli z nabitého léta a ještě mohli poladit triky tak, aby už první upoutávka ani na vteřinu nezaškobrtla. Zatím tedy výhra na celé čáře, jež snad ve finále zastíní svého (elegantně připomenutého) předchůdce. Prostor k tomu určitě má.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace