Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
3 sezóny v pekle | 2009
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 26.11.2009
režie: Tomáš Mašín
hrají: Kryštof Hádek, Kristýna Nováková, Karolina Gruszka, Jan Kraus, Martin Huba

3 sezóny v pekle: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Je poměrně nezvyklé vydávat po regulérním traileru teaser. Ale je i nezvyklé těšit se na český film, takže tenhle marketingový experiment můžeme nejspíš tvůrcům 3 sezón v pekle bez problémů odpustit. I kratší upoutávka na jejich film totiž vypadá mnohem lépe než to, co jinak nazýváme „českým průměrem.“ Snaha o výpravnost a o epičnost je cítit z každé vteřiny a při sledování upoutávky člověk velmi rychle zapomene na nepovedené a rozhodně do kina nelákající trailery na Stínu neutečeš nebo Zemský ráj to napohled. Hudba Daniela Bárty opět sice působí malinko nepatřičně a lépe jí bude nejspíš na soundtracku než u upoutávky, ale i v těch necelých padesáti vteřinách dokáží 3 sezóny v pekle zapůsobit tak, že se na ně začnete (opět) těšit. Nezbývá než doufat, že se jim zadaří potěšit diváky i v celovečerní podobě a nepůjde o zklamání, jímž se nakonec stal stejně dobře vypadající Normal. Zatím se ale zdá, že Tomáš Mašín kutí něco, čemu se vyplatí věnovat trošku pozornosti. Podobně vizuálně našlapaných filmů u nás moc nevzniká.

3 sezóny v pekle: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Kdyby mi někdo před třemi lety tvrdil, že tři nejvýraznější domácí filmy sezóny se budou ve vší vážnosti vracet o padesát let a více nazpátek do historie, myslel bych si, že se zbláznil. Je to náhlý obrat, pryč od Pelíšků, Musíme si pomáhat a bezpečí jemného retra. Přitvrzuje se a po dlouhých týdnech, v nichž česká kinematografie ukazovala svou ošklivou tvář, se žene optimismus do diváckých žil. Naopak platí, že kdyby mi někdo v zimě tvrdil, že si to na Českých lvech rozdají Protektor a právě 3 sezóny v pekle, jen bych s ním souhlasil. Najbrtovo válečné drama už své kvality odkrylo (a že je o co stát, mazejte ve čtvrtek do kina), Mašínovu oslavu svobodomyslného mládí se nevyplatí podceňovat už podle prvních ohlasů a výborného traileru. O světové kameře a výpravě se špitalo nějaký ten pátek, ukázka v tomto směru podává nezvratný důkazní materiál, díky němuž mi okamžitě (a zcela bez nadsázky) na mysli vytanuly i velkoprodukce typu Touha, opatrnost nebo Říše slunce. Trailer účelně tahá energii z kytar za zády Dana Bárty (pravda, na konci už se vracet nemuseli) a i když v něm některé herecké momenty lehce znejisťují, neodbytně se rýsuje projekt, který by měl stát za zaplacení onoho nekřesťansky vysokého poplatku za multiplex. Dobré zprávy.

Ke stažení (link MED) i alternativní verze traileru bez kvílejícího Dana Bárty na konci.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace