Vetřelec: Covenant | Alien: Covenant | 2017
csfd  imdb
US premiéra: 19.05.2017
CZ premiéra: 18.05.2017
režie: Ridley Scott
hrají: Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride, Demián Bichir

Vetřelec: Covenant: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jak to říct kulantně. Hmmm... není to tam? Už první vetřelčí upoutávku byla o úroveň pod Prometheem a teď vyloženě padáme k šedozelenému sci-fi výplachu, pod kterým by člověk Ridleyho jméno jen tak nehledal. Neříkám, že tahle obyčejnost nebude ve finále pozitivem. V rámci kampaně je ale spíš útrapná a nenakopává Covenanta vůbec žádným lákavým směrem. Herecky se tu neděje nic moc zajímavého, děsivé momentky jsou stokrát převařená klasika a digitální vetřelec na skle je vyloženě mimo. Trailer je tudíž jedno velké zklamání a nebýt McBridea a příslibu Fassbendera Davida, vlastně bych se do kina skoro netěšil.

Vetřelec: Covenant: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Mno, šponování vánočních očekávání se zase tolik nepovedlo. Vzpomínáte si na Promethea, v němž se piplala hutná atmosféra a dostali jsme alespoň Idrise Elbu a Charlize Theron? V tom případě vás Covenant mírně zklame, protože se jede bez hvězd, bez extra památných výjevů a vlastně i bez toho, aby se nějak osvětlila zápletka. Prostě tu máme další loď a další vetřelčí setkání, jež hned po přistání nabírá oběti. A přestože má film v názvu Vetřelce, aby zasáhl větší publikum, přejmenovaného Promethea 2 v něm poznáte prakticky okamžitě. Že už si strašně dlouho stěžuju, tak proč čtyři hvězdy? Inu, pořád je to lákavá sci-fi vybíjená, která nešetři krví, šikovně pracuje se známými elementy a jsou v ní herci, kteří můžou předvést daleko víc než Noomi Rapace nebo Logan Marshall-Green. Rozhodně nad Covenantem nelámu hůl. Naopak mi ta umírněnost celkem sedí a navíc mám pocit, že jste zatím nic neviděli a nic nevíme, což je vždycky mírné plus.

© copyright 2000 - 2017.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace