Úžasňákovi 2 | The Incredibles 2 | 2018
csfd  imdb
US premiéra: 15.06.2018
CZ premiéra: 02.08.2018
režie: Brad Bird
hrají: Craig T. Nelson, Holly Hunter, Samuel L. Jackson, John Ratzenberger, Sarah Vowell

Úžasňákovi 2: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Úžasňákovi jsou jedním z mých neoblíbenějších animáků, představa dvojky mě ale od začátku děsí. Zaprvé všichni víme, že se stejně jako Hledá se Dory nebo Auta 3 točí čistě pro prachy. Že takhle funguje celý Hollywood? No dobře. U Coco a V hlavě (nebo disneyovské Moany) jsem tenhle pocit ale neměl, což je vždycky výrazné plus. Tady prostě vidím jen kalkul. A nový teaser moje obavy jen potvrzuje, protože se točí kolem toho, jak musí pan Úžasňák vychovávat děti, zatímco paní Úžasňáková maká jako superhrdinka. OK, je rok 2018 a rodičovské role se klidně můžou obrátit - chápu! Všechen humor je tu ale tak bolestivě prvoplánový a vůbec mě netěší, že místo dalšího originálního animáku dostaneme jen povinný komentář dnešní doby.

Úžasňákovi 2: Announcement teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Když si pro miliardu došlo Hledá se Dory, zvládne to i dvojka Úžasňákových? V době superhrdinského přesycení to nebude snadné, oznamovací teaser ale dává tušit, že tu šance je. Stačí zabrousit do pár diskuzí a přečíst si reakce, které jsou vůči návratu téhle rodinky až nečekaně vstřícné. Nikdo neřeší, že se Brad Bird vrací "za kameru" hlavně proto, že mu tak strašně vyhořela Země zítřka. Prostě budou další Úžasňákovi s roztomilým Jack-Jackem, takže se běží do kina. Osobně jsem vůči téhle dvojce skeptický a teaser mě kdovíjak nenadchnul. Svoji oznamovací funkci ale provedl bezezbytku, takže sypu tři hvězdy a doufám, že to nedopadne stejně zbytečně jako u Dory.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace