Transformers: Poslední rytíř

Transformers: The Last Knight

Plakát k filmu Transformers: Poslední rytíř

Transformers: Poslední rytíř /2017

Režie: Michael Bay

Hrají: Mark Wahlberg, Isabela Moner, Jerrod Carmichael, Jean Dujardin, Stephen Merchant

Česká premiéra: 22.6.2017

USA premiéra: 23.6.2017

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (50)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (51)

Trailer 2

Transformers: Poslední rytíř: Trailer 2 Transformers: Poslední rytíř: Trailer 2 Transformers: Poslední rytíř: Trailer 2

Ať už transformeří filmy dopadaly jakkoliv, vždycky se šlo spolehnout alespoň na kulervoucí trailery. Jenže pardon... co je sakra tohle?! Nová upoutávka Posledního rytíře vypadá, jako by Michael Bay na všechno rezignoval. Příběh nula, humor nula, táhnoucí postavy nula. Zbyla jen mladá dívka v mixu digiorgií a Terminator Salvation, v němž se neskrývá ani špetka šmrncu a nápaditosti. Nevím nevím, jak chce Miki nakopnout novou trilogii. I čtyřka vypadala o dvě úrovně epičtěji, tohle akorát budí dojem přešlapové skoro-vykrádačky minulých dílů, která uspí i ty nejzarytější fandy. Snad to další trailer masakrálně napraví!


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (48)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (20)

Extended Super Bowl Spot

Transformers: Poslední rytíř: Extended Super Bowl Spot Transformers: Poslední rytíř: Extended Super Bowl Spot Transformers: Poslední rytíř: Extended Super Bowl Spot

Tak vám nevím. Připadá mi to ještě digitálnější než obvykle - prostě mě moc nebaví sledovat roboty na nějakých padajících meteoritech, vesmírných lodích a v jiných divných prostředích. Fandím jim spíš, když dělají bordel ve skutečných kulisách, a mrzí mě, že si víc nevyšlápnou na rytíře od kulatého stolu nebo že nezatopí nějak stylově náckům. HIt to ale samozřejmě bude miliardový a spot je pochopitelně velmi efektní, takže u Paramountu si můžou ruce mnout tak jako tak. My jen doufáme, že ta třetí Bayova okázalá rozlučka už tentokrát opravdu klapne a šestku schytá někdo jiný.

 


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (48)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (15)

Super Bowl Spot

Transformers: Poslední rytíř: Super Bowl Spot Transformers: Poslední rytíř: Super Bowl Spot Transformers: Poslední rytíř: Super Bowl Spot

Neudělat k filmu Michael Baye dobrý Super Bowl Spot je prakticky nemožné. I ten největší zoufalec umí vzít kupu epických záběrů, hodin pod ně atmosférickou hudbu a pár slov od Anthonyho Hopkinse, a dosáhnout na čtyři hvězdy. V tuhle chvíli je tedy úplně jedno, že dostáváme po páté to samé. Nová půlminutka s Transformery je megalomanská, trikově vypiplaná i celkem osudová, pročež jí nejde zvednout palec nahoru. Že se klidně může překlopit v další robotický (pod)průměr? Rozhodně. Bay je ale Bay a rovnou říkám, že už se zase vidím v kině v naději, že to tentokrát bude fajn.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (67)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (63)

Trailer

Transformers: Poslední rytíř: Trailer Transformers: Poslední rytíř: Trailer Transformers: Poslední rytíř: Trailer

U dvojky a trojky mě ty pokusy o mytologii fakt nebavily a přišla mi velká škoda, že se ten nezávazný popcorn musel prohýbat pod jejich nánosy. Tady mi to ale připadalo jako milé osvěžení. Hopkinsův voice-over je totiž hodně nosný, Bay umí ty historické artefakty velmi fotogenicky nasnímat a představa robotů mezi nácky nebo mezi rytíři kulatého stolu je rozhodně lákavější, než další pěsťovky plecháčů ve stínu mrakodrapů. A mile funguje i záporácké odvelení Optima do pryč a následně i k smrtelnému loži Bumblebeeho. Ten klasický "bayhem" zasazený do současnosti už ale baví trochu míň... a i když se v rámci něj režisér furt posouvá a pořád dokáže vyrukovat s velmi cool momenty, oslnit vás prostě nemá čím.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (36)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (7)

Announcement teaser

Transformers: Poslední rytíř: Announcement teaser Transformers: Poslední rytíř: Announcement teaser Transformers: Poslední rytíř: Announcement teaser

Dobře, uznávám, že je to trochu podpásovka vytahovat sem krátké avizo názvu, které si Michael Bay vystavil na svém (zřídka aktualizovaném) Instagramu, ale prostě chceme učinit informačním povinnostem za dost. Takže vám touto oznamující miniaturou můžeme potvrdit, že pětka Transformerů bude, že přikvačí příští léto, že bude mít v názvu posledního rytíře, že ji bude režírovat Michael Bay a v hlavní roli se bude zase mračit Mark Wahlberg. No a bude u toho i Optimus Prime. Potřebujete vědět víc? Myslím, že vůbec... Stejně jako u nového animáku z nějaké rozjeté série totiž moc dobře víte, do čeho jdete.

 


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.