Sin City - město hříchu

Sin City

Plakát k filmu Sin City - město hříchu

Sin City - město hříchu /2005

Režie: Robert Rodriguez, Frank Miller

Hrají: Mickey Rourke, Maria Bello, Josh Hartnett, Nick Stahl

Česká premiéra: 21.7.2005

USA premiéra: 1.4.2005

Na DVD od: 7.12.2005

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (248)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (15)

Trailer 2

Sin City - město hříchu: Trailer 2 Sin City - město hříchu: Trailer 2 Sin City - město hříchu: Trailer 2

Sakra sakra sakra. Mohlo být něco lepší než ta první ukázka? Zřejmě ne, ale ta druhá je minimálně stejně dobrá, tj. brousí hranice pověstné dokonalosti. Rodriguez vám metne do tváře spoustu nových záběrů, přidá pár akordů navíc k ultraprovařené odrhovačce z prvního traileru a tak nějak zdůrazní, že čekání bude kruté. Americké publikum se dočká už 1. dubna (v traileru je datum potvrzeno), my budeme muset čekat mnohem déle. A zamrzí to, protože až uvidíte jak si to texaské torpédo hraje s barvami a jak je to celé znovu našlapané až po okraj, začne být jasné, že když Rodriguez kdysi obětoval své tělo vědě a vydělané peníze vrazil do natáčení filmů, byla to ta nejlepší věc, kterou mohl udělat. A po infantilních Spy Kids nám to, deset let po Desperadovi, dá znovu sežrat. I s chlupama. Vím přesně, co je tenhle trailer zač, akorát ještě nevymysleli slovo, které by to dokázalo popsat, takže hezky tahejte (i vy modemáři, tohle se vyplatí) - vykulené oči a čelist někde ve sklepě, to je při sledování téhle ukázky samozřejmostí. A nastavte si rovnou smyčku, ať nemusíte pořád mačkat to zpropadené tlačítko "play". Jestli se tohle nepovede, tak zapláčou miliony fanoušků, které si Rodriguez vyrobil první ukázkou. Věřme, že to si na triko nevezme (stejně jako jeho přihrávači - Frank Miller a Quentin Tarantino).


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (291)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (34)

Trailer

Sin City - město hříchu: Trailer Sin City - město hříchu: Trailer Sin City - město hříchu: Trailer

Přesně na úrovni geniality, na níž zářilo ono preview, blyští se i čerstvě upečené cukroví z hříšného města. Tentokrát však v uzavřeném a náležitě vygradovaném prostoru obligátního traileru. Vizuální stylizace čouhá nad všechno, co jsme za posledních pěkných pár let viděli - černobílé linie šperkují dobarvené výstřelky, z letmo představených postav ožívají skutečné filmové charaktery (i když úspornost některých lokací mi úplně nesedí) a celuloidové médium definitivně splývá se světem comicsu. Dá se z defilé figurek vyčíst něco konkrétnějšího? Jistě. Mickey Rourke asi skutečně vyroste v "badmotherfuckera" Marvova formátu, Jessica Alba potvrzuje svou pozici nejvzrušivější roštěnky příštího roku a Rodriguez sahá po barevných štětcích častěji, než se možná čekalo - což je jen a jen dobře, protože kolorovaná místa vypadají úžasně. A aby toho nebylo málo, trailer graduje zařezávající se kytarový motiv, se kterým by na obrátkách získal i teaser k Jen počkej, zajíci! Tenhle trailer sahá po pěti hvězdičkách nemilosrdně. Ale bude rozumnější počkat si na ještě hlubší a čitelnější zájezd do Sin City, který - to hlavně - nebude kazit rozpačitá technická kvalita. Snad se brzy dočkáme traileru, který si odpustí obludné sekance, jež tak bezohledně hyzdí vyvoněnou temnotu filmového Sin City (Dodatek: Tak už jsme se dočkali. Hodnocení jde nahoru ;).


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.