Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Safe

Safe /2012

Režie: Boaz Yakin

Hrají: Jason Statham, Chris Sarandon, Robert John Burke, Reggie Lee, Jennifer Butler

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 27.4.2012

Na DVD od: 24.10.2012

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Safe

V kostce: "Jason Statham musí ochránit chytrou holčičku uprostřed New Yorku, kde mu jde po krku doslova každý. Jednoduché a přímočaré béčko sází na Stathamovo charisma, svižnou režii a takové množství akce, že by se zastyděli i pánové z The Exendables. "

Galerie obrázků filmu Safe


Recenze filmu Safe

Jason Statham je sympaťák. A navíc málokdo dnes umí v Hollywoodu tak efektně mlátit lidi. Ovšem jak to tak vypadá, v béčkových vodách se mu celkem líbí, jinak by nejspíš neodmítl nabídku na roli padoucha v šestém Rychle a zběsile. Na druhou stranu pokud bude pořád točit nízkorozpočtové akčňáky jako Safe, fanoušci žánru si asi stěžovat nebudou. Zatímco některé stathamovky se pokouší tvářit jako velké filmy, na něž by si měla dát konkurence pozor, Safe byl propagovaný jako béčko a béčkem taky j...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Safe

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Safe

Zatím nevyšlo.


Související články

4.11.2016 10:27 Co chystá akční bůh? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
18.3.2013 00:16 Šílené kouzelníky Carella s Carreym smetlo Oz Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
11.3.2013 01:09 Největší hit roku: Oz mocně vládne kinům! Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
4.3.2013 12:52 Singerova fantasy zklamala: Jack a obří průšvih? Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
26.2.2013 18:00 Rock s tirákem díru do světa neudělal Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Jason Statham bude do smrti točit akční béčka a nejspíš mu to ani moc nevadí. V současné době navíc není moc herců, kteří by se dokázali tvářit takhle tvrdě, když někoho kopou do hlavy. Takže je vlastně celá situace v pořádku. Safe rozhodně nebude žádný pokus o promlácení se do první herecké ligy. Spíš půjde o sázku na jistotu.  Hlavní hrdinkou filmu by měla být mladá Číňanka, která zná důležité informace o jakýchsi zbraních hromadného ničení. S takovými znalostmi člověk nemůže jen tak chodit po ulici, protože o ně mají zájem gangsteři z celého světa. A spousta z nich bude muset dostat po tlamě. Béčková zápletka, béčkové obsazení (krom Stathama nejspíš nikoho znát nebudete) a za kamerou scenárista Prince z Persie Boaz Yakin. Ten má za sebou sice i pár filmů jako režisér, rozhodně ale nenatočil nic, co by nás přesvědčilo o tom, že se chystá akční inferno roku.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.